Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit keres Magyarországon...

Mennyit keres Magyarországon egy fejlesztési vezető?

Figyelt kérdés
Kisebb cégnél és nagyobb cégnél is érdekel, elsősorban Budapesten. Vannak-e juttatások, céges laptop, céges autó, ilyesmik?

2023. jún. 6. 18:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%

"A fejlesztési vezető pedig a manager, aki emberekkel, határidőkkel, projectekkel, pénzzel foglalkozik."


Akkor a fejlesztési vezető egy gyűjtőfogalom, ami a project/product/technical program/engineering/egyéb managereket foglalja magába? Még sehol nem hallottam, hogy egy kalap alá véve így hívnák őket. Melyik cégnél lehet találkozni ezzel?

2023. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Azért írtam csak manager-t. Kis cégnél láttam ilyet, hogy minden egyben vezető. Nekem most kb 3 főnököm van, mind manager, csak a titulusa előtt vagy az van, hogy project, vagy az, hogy enginnering, meg még ki tudja mi. De magyar fordításban mindegyiknél megállja a helyét a fejlesztési vezető, mert a fejlesztés különböző aspektusainak a managerei. De ez csak az én véleményem, lehet vele vitatkozni :D
2023. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

1-es én azt nem értem, ha nem tudod akkor miért nem írsz külön egy kérdést ezzel nem sokat segítettél a kérdezőnek. Amúgy a kulcsszó olvasasa nem hátrány és a topic olvasása se. A kérdező programozó és webfejlesztéssel foglalkozik magyarán a vezető itt inkább a senior fogalmát takarja és nem azt amiről ti beszéltek nem marketing és nem menedzsment és nem vállalatirányítás.


De ha tévedek majd kijavít a kérdező.


Kérdező van ilyen bérstatisztika oldal már nem emlékszem a weboldal címére de ott országonként és képességi szint szerint a legalacsonyabb átlag fizetést és a maximum fizetést is listázza munkakörönként. Ha beírod a gugliba szerintem megtalálod.

Az álláshirdetések nagy többsége nem írja hogy mennyi a fizetés, de amugy ez is egy ötlet. Szoktak irni fizetest is és juttatasokat is pl. Laptop es stb.


Illetve érdemes ilyen jellegű blogokat olvasni, mert vannak szakmabelik, akik ezt a kérdést is tárgyalják.

Amugy program nyelv ismeretetol is fugg a fizetes illetve milyen keretrendszereket ismersz es tobb minden mastol. De pl. Egy senior programozo biztos keres havonta 1 millát is ha nem többet. Ezért irtam azt az oldalt ott a minimum maximum bért is írja orszagonkent csak nem jut eszembe annak az oldalnak a cime azt hiszem angol kulcsszoval talaltam ra.

2023. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
34%

"1-es én azt nem értem, ha nem tudod akkor miért nem írsz külön egy kérdést ezzel nem sokat segítettél a kérdezőnek"


Pontosan azért kérdeztem, hogy mire gondol, amiért te is csak tippelgetsz itt. Mert nem egyértelmű.

2023. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

14-es én nem tippelek ott a topic számítástechnika programozás, kulcsszó a programozo és a webfejleszto ergo csak senior programozo lehet.


Nem az üzlet kategoriaba irta a kérdést.


De irtam ha tévednék majd kijavít a kérdező. Azt ugy értettem ha zopicot tévesztett volna de akkor nem írta volna azokat a kulcsszókat.

2023. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
* topicot
2023. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

[link]


15-ös vagyok.


A kérdezőnek linkeltem egy állás oldalt beírtam kulcsszóként amit írt. Ott az első hirdetés Android fejlesztő 1,5 millát ír. Na de ez Java vagy Kotling. Ő utánuk meg kapkodnak az ilyen vállalatok de egy profi adattudós után is megy a versengés.

A többi nem ír fizetést. Persze egy backend php-s kevesebbet keres amugy ismereteim szerint szoval az sem mindegy milyen progeamnyelvet ismer a kérdező. Ami kiderült rola a kerdesbol hogy senior. Az álláshirdeteseknel van ami ír egyéb juttatást pl. Sport és stb.

Sajna annak az oldalnak a neve nem jut eszembe ott bármilyen szakmára országgal együtt rá lehetett keresni igaz ott csak a bért írja. De jeleztem keress ilyen szakmai blogokat amik a bérezéssel foglalkoznak.

2023. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

* programnyelvet


Bocsi a tipoert.

2023. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
34%
Ha senior programozóra gondolna, akkor valószínűleg azt írta volna, hogy senior programozó. Lehet találgatni, ahogy te is teszed, de továbbra is egyszerűbb, ha leírja a kérdező, hogy mire gondol pontosan.
2023. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Mivel irta hogy webfejlesztes igy gondolom az android alkalmazas keszitese neki nem relevans. Bocsi azert hogy irtam, de ez volt a sor legelejen. Csak kovetkeztetesi otletnek irtam.
2023. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!