Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit keres Magyarországon...

Mennyit keres Magyarországon egy fejlesztési vezető?

Figyelt kérdés
Kisebb cégnél és nagyobb cégnél is érdekel, elsősorban Budapesten. Vannak-e juttatások, céges laptop, céges autó, ilyesmik?

2023. jún. 6. 18:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
19-es írta csak magyarul. 😄
2023. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Webfejlesztési vezető az már senior. 😁
2023. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
32%
22-es neked semmi kozod a programozashoz, igaz?
2023. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

23-as miért?


Oh hát abban tévedtem hogy senior ebben igazad van, ha erre gondolsz akkor a kérdező vezető/ expert programozó akinek van csapatvezetői tapasztalata is az 5+ programozói tapasztalat mellett a lényegen nem változtat hogy a kulcsszó és a topic alapján a többiek félrenézték a szakmáját mert menedzsert írtak és a menedzser nagyon nem ugyanaz mint a programozó. De amúgy pl. egy senior keze alá is szoktak kerülni kezdő juniorok.


Nem a kérdéssel foglalkoztok hanem velem aki több releváns választ is adott a kérdezőnek hogy hol keressen ilyen adatokat az internetten a gugliba.


De le pontozhatjátok ezt a válaszom is.

2023. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Amugy ez a kérdés vagy teszteli a gyk válaszadóit vagy a kérdező csak kiváncsi hogy van e értelme ilyen szakmát tanulni mert egy vezető fejlesztő már bőven tisztában van a bérezéssel mivel már van bőven 5 évnél több tapasztalata ebben a szakmában. Ha vidéken dolgozott akkor is mert ők folyamatosan olvasnak tájékozódnak szakmailag hivatásukon belül.
2023. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
24-es, 25-ös vagyok amúgy.
2023. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
24-es azért, mert válaszaid alapján fingod nincs miről beszélsz, de még a Kotlin-t sem tudod leírni. Mintha rákerestél volna a témára Google-ben és behánytad volna ide amit itt-ott találtál.
2023. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

27-es a Kotlin amit igen elírtam egy programnyelv amit leginkább android alkalmazások fejlesztésénél használják. Egyébként most kerestem rá csak hogy igazad legyen 😄, hogy rákerestem milyen rendes vagyok hogy úszkálj a neked igazad volt érzésben. De csak miután írtad utána kerestem rá hogy csekkoljam a program nyelv nevét, mert a szakmai videoba amibe anno régen belenéztem a youtube-on valamiert a g betűvel jegyeztem meg 😄 de köszi a kiigazítást fogd fel elírt egy betut tevedos kódnak a reszemrol ha programozo vagy en nem vagyok az. De amugy nem vagy kedves.


Amugy tudom hogy android alkalmazasokat programoznak ezzel a nyelvvel és Javaval is szoktak, de Javaval weboldalt is lehet fejleszteni. Mivel néztem ilyen szakmai videokat anno. Csak innen tudom. De ezzel az elmélkedésemmel csak jeleztem hogy tudom neki nem android fejlesztes kell hanem webfejlesztessel kapcsolatos munka de ott csak ennek a bérét adták meg sajna ezért jeleztem. De hát mindegy ezt is kikezted és félreértetted.


Igaz nem tudok programozni de én legalább észrevettem hogy a kérdező nem menedzser kulcsszót adott ezt jeleztem amit ti sérelmeztek és vadul pontozgattok mintha valami izé lennék. 😏 Dehát a gyk-n mást ne várjon az ember. Ezzel vagytok elfoglalva hogy én nem tudok programozni és a Kotlin nyelv nevét is elírtam. És nem azzal hogy releváns tanácsot adjatok a kérdezőnek. Szomorú. Két dologban tévedtem az egyik a senior a másik a Kotlin neve, de jeleztem is hogy ebben igazad van miközben te fikáztál hogy fingom sincs. Na és? Mivel tököltetek a válaszon meguntam és megpróbáltam segiteni ugy hogy nem vagyok programozó. Attól még tájékozódhattam az IT szakma ágairól és nyelveiről nem programozási kód kérdés volt ezért mivel mindenki másmerre ment a kérdéstől messze menedzsereket kutatva ezért írtam hogy hé az nem az illetve jeleztem az elsőnek hogy nézze a kulcsszót es a topikot.


Azt sem vetted észre hogy én veletek ellentétben elkezdtem neki segiteni bar azt az oldalt sajna nem tudom ahol statisztikailag meg tudna nezni mert már elfelejtettem és nem emlékszem a linkre. Linkeltem egy állásoldalt ahol android fejlesztés van első oldalon és nem webfejlesztés, mert az nem ugyanaz ezen elmélkedtem csak hogy ott inkább Kotlin-t használnak g nélkül (amit elírtam de nyugodtan enyje benyéz ezért) és Javát inkább. De neki webfejleszto bérezés kell ami ugye nem android alkalmazas fejlesztes mert nem ugyanaz a ketto.


Én veletek ellentétben nem szőrözök azon hogy menedzser miközben a kérdező programozásról kérdezett az más kérdés hol tart de egy expert már tisztában van a bérekkel. Még azt tudom elképzelni hogy területet vált és ezért nem tudja. Ha teszt ha nem ha az ha nem én legalább megpróbáltam segíteni neki. De mindegy.

2023. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
34%
#28 ha vezeto fejlesztorol szol a kerdes, akkor 4. valaszolo mar megvalaszolta, te csak probalsz itt okoskodni olyan temaban, amihez semmi kozod. Ezt nem ertem egyebkent, en sem valaszolgatok a teherbeeses meg termeszettudomanyok kategoriakban pl., mert semmi kozom hozzajuk.
2023. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

29-es olvastam 4-es válaszát én is írtam tippeket korábbi válaszomban. Egyébként nem programozási kérdéshez szóltam hozzá, hanem egy szakmával kapcsolatos kérdéshez. Akkor mondhatnád rám hogy okoskodok, ha valaki egy programozással kapcsolatos feladatban kérte volna a segítséget.



Korábbi válaszomban írtam érdemes ilyen szakmai blogot olvasni mert vannak. Tegnap én is találtam ilyen blogot ami a bérezésről ír, illetve álláskereső oldalakat ajánlottam hogy hasonlítsa össze a bérezést és juttatást megyénként már ahol írnak ilyet, mert nagyon kevés hirdetéshez írnak bért. Illetve egy oldalt ajánlottam volna, ha eszembe jutott volna az oldal neve, ahol a bér minimumot és maximumot is meg lehet nézni különböző szakmákban természetesen IT szakmánként is és országonként lehet keresni.


Olvasd vissza miért szóltam hozzá egy dolog miatt. Mivel több mindenki benézte hogy menedzser szakma a kérdés tárgya. És ezt próbáltam jelezni hogy ez nem az.


Ha szerinted okoskodtam akkor élj nyugodtan a saját ismeretlenül rólam alkotott tévhitedben.

2023. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!