Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol tudnék jobban elmélyülni...

Hol tudnék jobban elmélyülni a frontend fejlesztés világában? Tanfolyam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 hete végeztem a tanulmányaimmal, ahol sikeresen levizsgáztam.

Informatikai rendszerüzemeltető képesítést szereztem. (emelt szintű technikusi végzettség, keretrendszer szerint 5-ös besorolású, elméletileg ennél magasabb már csak a felsőfokú végzettségek vannak)


Szeretnék jobban elmélyülni a frontend fejlesztésben, azon belül is leginkább, ami érdekel, az a weboldalak szerkesztése. A suliban html+css-t tanultunk, az utolsó éven egy kis bootstrappel, viszont ez nyilván nem adott semmi tudást azon kívül, hogy egy emelt érettségi weboldalszerkesztést bármikor megcsinálok.. Szóval sokra nem megyek ezzel a tudással, ezért gondolkoztam, hogy valami tanfolyamon tovább képzem magam.


Milyen tanfolyamokat tudtok ajánlani? Vagy, ha nem tanfolyam, akkor mi a legjobb módja, hogy elsajátítsam ezt a dolgot? Egyetem lehetősége sincs kizárva, csak nem tudom, hogy melyik szakra érdemes jelentkeznem.



2023. jún. 23. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

"emelt szintű technikusi végzettség, keretrendszer szerint 5-ös besorolású, elméletileg ennél magasabb már csak a felsőfokú végzettségek vannak"


Ez akkor is egy semmit nem érő végzettség a munkaerőpiacon, amivel ha beadod a jelentkezést bárhová 0 tapasztalattal, garantáltan nem fogsz visszajelzést kapni.


Leginkább azt ajánlom hogy ne tanfolyamra menj, mert a papír semmit nem ér (ha csak nem mérnök vagy proginfó BSc), hanem online rengeteg gyakorlással és keresgéléssel fejlődj. Youtube ingyenes kurzusok, udemy és egyéb platformok, majd pakolj össze egy bika portfóliót / referenciamunkát. Ennyi.

2023. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

"Informatikai rendszerüzemeltető képesítést szereztem."


Gratula. És?

2023. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

"Informatikai rendszerüzemeltető képesítést szereztem. (emelt szintű technikusi végzettség, keretrendszer szerint 5-ös besorolású, elméletileg ennél magasabb már csak a felsőfokú végzettségek vannak)"


ennek számegyenesen nulla az értéke úgyhogy tanulj tovabb

2023. jún. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!