Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Manapság még működik a mobil...

Manapság még működik a mobil alkalmazások fejlesztése, programozása?

Figyelt kérdés
Működő piac, el lehet benne helyezkedni, főleg android vonal ami érdekel.
2023. ápr. 23. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Vannak cégek is, amik kifejezetten ezzel foglalkoznak és megrendelésre készítenek munkát, illetve fordítva vannak cégek, amik elég nagyok és maguknak fejlesztik a saját alkalmazásukat.

Gondolom téged előbbi érdekelne?

2023. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Miért ne lehetne? N milliárd android eszköz van, nagyon is szép piaca van az appok fejlesztésének. Persze az igaz, hogy nem csinál már mindenki egy appot, mert a userek régen megunták, hogy valami random sz*r miatt is kénytelen letölteni egy appot. De nagyobb/közepes cégek aktívan fejlesztenek és egyáltalán nem lehetetlen hozzájuk bejutni.


Mondjuk szerintem célszerű külföldre menni, mert itthon nincs olyan nagy piaca és később mikor már válogathatnál a munkák között, akkor nagyon picinek érzed majd a hazai piacot.

2023. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

A játékfejlesztést nagy stúdiók csinálják, a kicsik nem igazán rúgnak labdába.


Az emberek 0.00…1 appot töltenek le havonta átlagosan, azaz nem éri meg már mobil appot fejleszteni. Egy-egy nagyon ritka use case-re igen. (Például áruházláncok kupon appjai például Meki, Aldi stb.)


Helyette a responzív mobil weblapok futnak. Tanulj Reactet, ha ez érdekel.

2023. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Attól függ mit szeretnél. Én jelenleg is ilyen munkák közt nézelődöm, és persze arányaiban sokkal kevesebb az ilyen lehetőség mint pl. fullstack-re, vagy a mindent is magábafoglaló "szoftverfejlesztőre", de vannak. Most, ha ez érdekel, ezt szeretnéd csinálni, akkor vannak ilyen állások. És persze ezek nem akkora cégek, és valószínűleg más helyeken a fizetés is magasabb, de ha ez kell, ezt is lehet. Egyébként nekem most ezért is van egészen sok összehasonlítási alapom, és nem fizetnek érte sokkal kevesebbet... és még a gyakonroki állásommal is sajnos többet fogok keresni, mint pl. egy tanár :(

Szóval én csak azt mondom neked kell eldönteni, mi mennyire éri meg.

2023. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!