Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozó, gyakorlati hely?

Programozó, gyakorlati hely?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most szeptemberben felvételiztem ELTE IK PTI szakára, érdemes már az első félévben keresgélni cégeket, és levelet írni nekik, hogy majd néluk szeretném tölteni az utolsó évben a 6hetes kötelező gyakorlatomat?

vagy ez még korai?


2023. szept. 15. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Korai, mert még feltehetően azt sem tudod, hogy melyik irányba akarsz menni.
2023. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mikortól érdemes?
2023. szept. 15. 08:49
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Én diákszövetkezeten keresztül vállaltam munkát, miután letudtam az info szigorlatomat, a szakmai gyakorlat tárgy alól pedig így felmentest kaptam.
2023. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen infó szigorlat? :D :D
2023. szept. 15. 08:56
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

#4 az info szigorlat egy osszefoglalo vizsga az infos targyakbol, mernokinfon jellemzo pl.

Levelet irni semmi ertelme elso felevben, ha megvannak az alapok, akkor erdemes elkezdeni dolgozni, a szakmai gyak pedig kesobb teljesitheto ugyanott.

2023. szept. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.
2023. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem hogy nem érdemes hanem teljesen baromság. Nem gondolod hogy 2 és fél év távlatában bárki elmenti az adataidat vagy érdekelni fogod őket?
2023. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd az utolsó évben, addig fölösleges.


#3 PTI szakon nincs szigorlat (szerencsére)

2023. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azért felesleges, mert lehet addigra lesz diákmunkád ahol ezt meg tudod majd csinálni. Pláne Budapesten erre elég nagy lesz az esély, már ha tényleg érdekel a programozás és fejleszted magadat. Másrészt pedig azért nincs semmi értelme, mert a cégek nem szoktak ilyen hosszú távon ilyesmiket kidolgozni, szóval nem fogják betervezni, hogy egy random ember aki írt egy emailt majd elmegy hozzájuk pár év múlva gyakorlatra.


Jelenleg tanuld meg az alapokat, tudd le a matekos tárgyakat, gyakorolj sokat otthon (nyáron is) és élvezd az egyetemi életet!:)

2023. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!