Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Csak szerintem brutál nehéz...

Csak szerintem brutál nehéz és logikátlan a Vue3 Composition API?

Figyelt kérdés
Sajnos meg kell tanulnom használni, és borzalmasan szenvedek vele. Az Options-t egyszerűbb volt felfogni, de muszáj a Compositiont használnom. Egyszerűen káosz az egész, fogalmam sincs, hova kell emit, hova props, mi mivel összekapcsolva. Ha valaki tud ingyenes, könnyen érthető oktató anyagot magyarul vagy angolul, megköszönöm azt is, de a legjobb az lenne, ha valaki egy gyerek számára is érthető módon, tömören írna kicsit arról, mi mire jó , mi mit csinál: props, emits, watchers, computed. Előre is köszönöm a válaszokat, nagyon kétségbe vagyok esve.

#Vue3 #Props #Emit
2023. szept. 29. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ja
2023. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bonyolúlt. Udemy-z akkor, ha angil anyag kell. Magyar nem igazán lesz.
2023. szept. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!