Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szükségem lesz egy VPS-re ha...

Szükségem lesz egy VPS-re ha node js alkalmazást akarok futtatni a hostingomon?

Figyelt kérdés
Van egy PHP-ban írt hobbi projektem, de gondoltam, hogy átírom SPA-nak, de a probléma az, hogy full kezdő vagyok ilyen téren. A projektemnek egy nagyon kis darabkáját összeraktam már vue js és node segítségével a saját gépemen, de nem vagyok képes működésre bírni a cpanelben. Gondolkoztam egy cpaneles VPS-re váltáson. Feltétlenül szükséges?
jan. 20. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
PHP hostingon (de már ugyanezt kérdezted pár napja) nem fogsz tudni ilyesmit futtatni. Lehet, hogy van rá másik szolgáltató (DigitalOcean?, Asure? AWS?), de hogy olcsóbb-e, mint egy VPS, az nem biztos. Ha saját gépen össze tudtad rakni, gondolod egy távoli szerveren nem fog menni? Linux is linux..
jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oracle cloud free tier esetleg?
jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!