Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen tanfolyamot ajánlotok?

Milyen tanfolyamot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni programozni .Találtam egy képzést ami akár jó is lehetne számomra.

Webler oktató stúdió a neve, valaki hallott már róla? vélemények?

Vagy tudnátok ajánlani esetleg normális tanfolyamokat?



jan. 29. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyetem
jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha el akarsz helyezkedni szakmában akkor egyetem. Jelenleg a munkaerőpiac nem kedvez a kezdő programozóknak és akiket kezdőként felvesznek a cégek azok vagy gyakornokok vagy pedig 1-2 év tapasztalattal rendelkező juniorok akik gyakornokoskodtak egyetem alatt.


Ha csak szórakozásból vagy ki szeretnéd próbálni a dolgot akkor jobban jársz youtube vagy udemy kurzussal, jóval olcsóbb mint a több 100 ezres vagy milliós képzések és tudásban ha beleteszel heti pár órát akkor ugyanott vagy

jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vmg ***** válasza:
83%

A 2-es véleményét szeretném megerősíteni.


Ha nincs diplomád akkor 99%-ban szóba sem állnak veled.

A másik dolog hogy a youtube-on rengeteg ingyenes anyag van, aminél a legtöbb fizetős kurzus sem ad többet.

jan. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egyetem jelenleg az ilyen codecool,progmasters és társai bootcampek alig érnek valamit.


Még egy Üzemmérnök informatikus Bprof alapszak is sokkalta többet ér ezeknél. Plusz az egyetem mellet el lehet menni gyakornoknak és egy gyakornok meg egy junior ugyanúgy kezdő de cégek most jobb szeretik a gyakornokat alkalmazni.

jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

"Milyen tanfolyamot ajánlotok?"


Kazánfűtő

febr. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Az MIT felteszi a kurzusai egy részét Youtube-ra. Az oldalukon OpenCorseWare néven eléred. Van több ilyen "bevezetés a programozásba" jellegű kurzusuk is, meg algoritmuselméletes, adatszerkezetes, meg pár egyéb kapcsolódó. A gyakorlást persze itt sem lehet megúszni.
febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
w3schoolz kezdjet ott! Nem kell egyetem! Ha majd szintet lépsz úgyis megcsinálsz valamilyen nemzetközi tanusítványt pl sisco vagy microsoft! De ha még sosem foglalkoztál ezzel akkor kb a minusz 8. on lehetsz... Előbb juss fel a felszínre!
febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!