Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes elvégezni front end...

Érdemes elvégezni front end tanfolyamot, ha csak magamnak, vagy maximum freelancer vállalkozásként kisebb KKV oldalakat csinálnék és nem mennék el alkalmazottnak multihoz, vagy bármilyen céghez?

Figyelt kérdés

Egy 1 éves tanfolyamról lenne szó. Semmilyen előképzettségem nincs programozás terén és nincs igazán karrier ambícióm vele, de mindig is úgy tartottam jó dolog több lábon állni. Alapvetően érdekel hogyam lehet szép weboldalakat készíteni, de inkább a grafikai, kreatív része. Saját vállalkozás részére (más terület, nem IT) készítettem sablonból egyszerűbb oldalt, ezt örömmel megcsinálnám profibban is.


Természetesen ezért nem is invesztálnék bele sokat, de egy speciális módon nagy kedvezménnyel tudnék olcsón belevágni.


Van így értelme?



2023. jún. 21. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Semmi értelme, ingyen is meg tudod tanulni (ha akarod)
2023. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pont ezaz, hogy szinte ingyen lenne, egy hétvégi bevásárlásnyi kb.

Több, mint 500 E helyett.

2023. jún. 21. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel és hajlandó vagy kifizetni, akkor miért kérdezed? Akkor nyilván csináld, még akkor is, ha nem fogsz dolgozni az adott területen.


Szerintem tök normális, ha egy embernek van hobbija, amit szívesen csinál és ezért hajlandó is pénzt költeni.

Magyarországon olyan elvetemültek az emberek, hogy azt hiszik, hogy csak annyi fizetést kell kapniuk, ami elég arra, hogy megéljenek épphogy.

2023. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

"Pont ezaz, hogy szinte ingyen lenne, egy hétvégi bevásárlásnyi kb."


Akkor én sem értem tulajdonképpen minek írtad ki a kérdést.


Olyan értelmetlen a kérdésed mint ha azt kérdezted volna hogy meg vegyél-e egy teniszütőt ha szeretnél teniszezni de nem szeretnél profi teniszező lenni.


Ha hobbi szinten szívesen foglalkoznál a front-end fejlesztéssel és még csak nem is milliós kurzusról van szó akkor miért ne? Te döntöd el hogy mit csinálsz a szabadidődben / hobbiként, az pedig hogy "Érdemes-e elvégezni" egy ilyen kurzust az teljesen attól függ hogy mik az elképzeléseid.

2023. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert ahogy írtam, fogalmam sincs a programozásról. A látvány, a grafika érdekelne... de tartok attól, hogy tömény száraz anyag.
2023. jún. 21. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

#5 Ehhez képest hogy ez érdekel nem nagyon sikerült az eredeti kérdésben megfogalmazni, hogy erre vagy kíváncsi.


Tekintve hogy a front-end elsősorban a megjelenítésre fókuszál, másodsorban pedig azért tanulsz programozást (front-end területen) hogy különféle vizualizációkat, látványelemeket, animációkat képes legyél fejleszteni így vélhetően nem fogod unalmasnak tartani (ha csak nincs undorod a programkódoktól). Általában HTML, CSS, Bootstrap amik kifejezetten a designolás célját szolgálják.

2023. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakmabeli vagyok, ha ellinkeled a kurzust ránézek és megmondom megéri-e.
2023. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!