Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van valaki aki alapszinten...

Van valaki aki alapszinten ért az r programozási nyelvhez és segítene nekem?

Figyelt kérdés
Hipotéziseket, adatexplorációt, adatvizualizációt veszünk, holnap zh de nem tudok senkitől segítséget kérni. :( Nagyon hálás lennék!
márc. 19. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Jókor jut eszedbe... Ha időben kapcsolsz az évfolyamtársaid, vagy egy felsőbb évest megkérhettél volna, hogy segítsen, vagy tanuljatok együtt, ez egyetemen szokás. Vagy az oktatót is megkérhetted volna óra után, hogy segítsen, mert nem érted. Én hálózat gyakorlatot tartottam extra kreditekért egx kitűnő vizsga után, 3 hallgató rendszeresen megkért, hogy segítsek nekik, át is mentek a ZH-n. A többivel nem tudtam mit kezdeni. Persze voltak többen akik átmentek úgy, hogy nem is láttam őket az órán (nem volt kötelező bejárni, az órai feladatot a hét végéig otthonról is fel lehetett tölteni), ez így rendben is volt. De akik a feladatot se adták be, mert ellustálkodták az egész félévet... Ne legyél ilyen, legközelebb időben tanulj.
márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy vetted az időt és leírtad ide ezt mind, de segítséget kértem
márc. 19. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És pontosan mi a kérdés?
márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morfondir ***** válasza:
53%

Jogos a kérdés. :)

Beírod a keresőbe: "r programozási nyelv". Talász egy csomó segédanyagot. Ettől többet az sem tud segíteni egy zh-nál, akit itt találsz.

márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
36%
sokan vannak
márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én profi vagyok benne, de mit akarsz átküldeni a Zh-t hogy oldjam meg?


Simán!

márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Én is profi vagyok, de nem értem ezeket a kérdéseket. Nem azért jársz egyetemre, hogy megtanuld ezeket a dolgokat? Egy este alatt nem nagyon lehet ezeket megtanulni.
márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem megtanulni szeretném egy este alatt, hanem megcsináltam pár feladatot, és van, ahol rossz eredmény jött ki, abban akartam volna segítséget kérni
márc. 20. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!