Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A webes frontend tényleg a...

A webes frontend tényleg a szakma legalja?

Figyelt kérdés
A wordpress-ről is ugyanezt hallottam.
ápr. 8. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
A webes frontend, a Wordpress egy komplex termék részei, eszközök, építőkövek. Vannak ott is kihívások - például egy webes frontendnél úgy kialakítani a felületet, hogy az minél gördülékenyebben jelenjen meg a felhasználónak; lehet olyan webes frontendet készíteni, ami egy komplex WASM-modult hív meg (amit C++-ban, Rust-ban írsz meg); Wordpresshez is lehet egyedi kiegészítőket írni; stb...
ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem. Viszont a front end csak egy pici része a szakmának, ha csak ehhez értesz, akkor nagyon szakbarbár vagy, még a szakmán belül is.
ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem, az it szakma legalja az az iskolai rendszergazda pozíció mert minden szempontból egy totális zsákutca.
ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lenne már a legalja, mikor nagyon erőteljesen a webes appok felé megy minden? Max az a legalja, aki azt hiszi, hogy a frontend az kimerül a HTML+Javascript comboban vagy 2024-ben még mindig jQuery-vel dolgozik.
ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

A frondtend nem a "szakma" legalja, mivel a frontend egy része azoknak a feladatoknak, amelyekre a szakma igyekszik megoldást nyújtani.

A frontendes lenne a szakma legalja, már ha szakmabelinek tekintenénk az ilyen kucsébereket, de ennyire hülyék azért nem vagyunk.

ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
#5 Te nagyokos, ha a frontendes nem szakmabeli, akkor ki az?
ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

#6


Delfi papa szerint csak csak az szakmabeli aki minimum Bscvel dolgozik és minden nem diplomás csak hobbi kertésztekedik meg gányol.

ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Én pl. frontendes vagyok és van diplomám. Akkor?
ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem a szakma legalja, nagyon szép és komplex terület.
ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy a szemétszállítás is az, a városüzemeltetés egyik legbájosabb területe.
ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!