Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A haverokkal szeretnénk egy...

A haverokkal szeretnénk egy játékot csinálni hasonlót mint a "call of duty" nem tudom hogy milyen programok kellenek az elkészítéséhez? Egyenlőre csak egy demo szerűség lenne sztorimód-ban

Figyelt kérdés
A fegyverek,pályák,emberek,menü,mindenre hogy hogy reagáljanak az egyes gombokra,kis térképet,videókat a pálya elejéhez,telepítő és a többi fájl elkészítéséhez meg a játék össze rakásához kénének program(ötletek).
2010. nov. 26. 18:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom világosan, mert sokan csak ködösítenek. A COD szerü gémeket éveken át több tucat ember készíti dollármilliókból. Az aki azt sem tudja mivel lehet programozni meg se próbálja, mert neked kérlek egy számológép elkészítése is erős problémákat okozna. Fogyatékos vagy, vagy csak szimplán taknyos?
2010. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kellenek dollármilliók és több tucat ember. Az egyik legismertebb horror first-person kalandjátékot, a Penumbra-t, pár amatőr rakta össze a saját pénzükön. A COD 1-et tudomásom szerint 21 ember fejlesztette, a Mafia-t pedig 12.
2010. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
És ők nyilvánvalóan gyk-n kérdezték meg, hogy milyen programmal csinálják meg?
2010. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy ránézésre az a bioshock engine-t használja, tehát a munka nagy része már adott volt.
2010. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy a kérdező képes lehet arra, hogy összerakjon egy jó FPS-t. Nyilvánvalóan erre alkalmatlan.

Én csak azt mondtam, hogy elég a tehetség egy jó FPS-hez. A COD 1 engine-je pedig az id Tech 3 volt, ami ma már teljesen ingyenes és nyílt forráskódú, de a Sauerbraten engine is ott van, ami Next-Gen grafikát ad és szintén nyílt forrású.

2010. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

igen


A nobel dijat meg messziröl lesajnálom én azoknak adnák nobeldijat akik havi 70 000 Ft bol tisztességessen eltudják tartani a családjukat


Bocsánat kérdező de eltértem a tárgytol :)

2010. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Senki nem tart vissza attól, hogy sikeres játékfejlesztő legyél és többet mutass fel, mint a mester.
2010. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
egyik ismerősöm rengeteg programot használt egy KIS játékhoz.Delphy,multimedia builder,stb...
2010. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egy cod-ot nem, de egy kisebb indie játékot össze tudtok rakni. Ahhoz is idő kell! Meg legalább 1 aki tud programozni! Nem értem manapság miért akarnak olyanok játékot készíteni, akik még egy szarok HTML-t sem tanultak meg. Bár a HTML-nek köze sincs a játékokhoz, de illik legalább egy olyat tudni, kérlek. Egyébként ha még egy programot se tudtok, akkor mit akartok? Na mind1. Itt van pár engine: blender, Unity, Unreal Engine, Cryengine. Legalább tudjátok kezelni az Imagine Logo-t :'D
2017. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!