Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelvet...

Milyen programozási nyelvet ajánlotok a Pascal mellé?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkérdezné valaki: Pascal-t csak azért tanulok, mert az iskolában is tanítják nekem.
2011. jan. 15. 20:34
 1/6 zsomkovacs ***** válasza:
100%
C++-t vagy Visual C#-ot.
2011. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Nos, akkor ami fontos, szépen sorjában ^^

Python Linux alapú rendszerek miatt, Java, C++ vagy C# ahogy az előttem szóló említette. Deplhi-ül sem rossz, ha beszélsz egy keveset ^^. Amúgy pascal után a python-t javaslom azért, mert további gyakorlatot szerzel a programozás téren, és lényegesen könnyebben fogod elsajátítani a C nyelvet. Java-t C után kezdd el! Előtte semmiképp, mert rohadtul vért fogsz izzadni vele. Delphi? Bevallom, sosem találkoztam vele, csak a nevét ismerem ^^.

2011. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Előző +1 :)


A Delphi az nagyon hasonlit a Pascalhoz, csak objektum orientált, ha a Pascal már megy, akkor azt bármikor elkezdheted, hamar fog menni.

2011. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JulesM111 ***** válasza:
68%

A Pascal is objektum orientált nyelv :)

A Delphi egy fejlesztői környezet a Borland által készítve, aminek a használt nyelve Pascal.

2011. jan. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

"Java-t C után kezdd el! Előtte semmiképp, mert rohadtul vért fogsz izzadni vele."


Mimimi? Nem, ez hülyeség. Akkor fogsz vért fosni, ha kezdőként C-vel kezdesz el szívni. A Java egy primitív nyelv, az nem szabad, hogy bármiféle gondot okozzon...

2011. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
C
2011. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!