Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan készítsek el egy Emelt...

Hogyan készítsek el egy Emelt Díjas SMS php scriptjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendeltem egy Emelt Díjas SMS szolgáltatást és nemrég kezdtem el kicsiben tanulgatni a php-t. Nem olyan kell, hogy torrent oldal támogatása csak egy sima támogató rendszer.

Az, hogy elküldi a felhasználó az sms-t és visszaküldi (benvan állítva már de nem phpba), hogy sikeresen támogatott minket. Előre is köszönöm.


2011. jan. 26. 21:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
hát ezt leírni kicsit komoly lenni, attol is függ milyen motorra akarod tenni. egyébként nekem van sima, és Ajax is:-)
2011. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szolgáltató: www.szerverem.hu

Egy alapot szeretnék ami csak annyit tud, hogy válaszüzenetet küld és a szerverem.hu rendszerre szeretném mindezt.

2011. jan. 27. 07:55
 3/13 anonim válasza:
te szerintem nem jól értelmezed... a szerverem.hu ad neked számot, és autómatikusan küld válasz sms-t.. annyi az egész hogy kell 1 php amit látnak az userek hogy hány forintos sms-ek vannak, és a telefonszámok..tehát van egy oldalad...abba csinálsz 1 menüt pl Támogatás néven...gondolom menüt tudsz csinálni neki...kell egy php fájl mondjuk tam.php néven elnevezed, és a php-t beszrkeszted ugy hogy milyen támogató csomagok vannak, és kész. nem a php fog válasz sms-t küldeni hanem a szerverem.hu rendszere. többet igy nem nagyon tudok csinálni, hiába írom le a php tartalmát, a motorra kell ráépíteni... ha gondolod tudok segíteni ebben abban...megadom a mail cimemet és ha érdekel keress meg..szabika880901@citromail.hu
2011. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Te nem értelmezed jól. Olyan támogatás vagy inkább regisztrálás egy nyereményjátékra úgy, hogy elküld egy 200ft-os sms-t és visszakapja, hogy sikeresen regisztráltál nyereményjátékunkra. Ennyi, de a szerverem.hu logolja az telefonszámot így könnyű lesz a sorsolás!

Erre kéne egy php script mert ez szükséges. Így nem műkdöik próbáltam.

2011. jan. 27. 19:36
 5/13 anonim válasza:
a szerverem.hu ad neked egy ugymond PREFIXET aminek lesz egy admin felületje...abban megtudsz csinálni sok mindent, olyan is van hogy te írod be a válasz sms-t hogy pl a nyereményjátékra regisztráljuk...a sorsolás után a nyertest értesítsük..én ugy oldanám meg hogy csinálnák egy regisztrációs oldalt...felhasználói név szükségessé tenném, és az sms-t ugy kellene elküldeni az emberkének hogy az smsben a prefixet bekell írni, mellé meg a f.nevet..azaz pl igy.. Ny.jatek_teszt1988 sztem ennyi...tehát ennyi, nem tom lehet rosszul gondolom, de igy a legegyszerübb..sztem nem kell olyan php ami automatikusan beregisztrálja... az tul sok lekérés volna sql-böl, igy lehet egy idő után behallna a szerver..ugy kell megoldani sztem hogy minél kevesebb lekérés kelljen hozzá..mer...lassítsa az oldalt..és tönkrevághatja a "Businessedet"..meg sztem ne csak annyit csinálj hogy főoldal..nyereményjáték..és ennyi..ugy felnéznek hozzád és GO..annak meg értelme nincs...szép..egyszerű alapon...Főoldal..Fórum.. Játék..Nyereményjáték..Chat..Kapcsolat.. én így csinálnám..
2011. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

netfizetes.hu

<?php


//mengézzük, hogy a netfizetéstol jött-e az sms

if($_SERVER["REMOTE_ADDR"] != '195.228.157.212'){print "Nem csalunk kicsi manó..."; return false;}


//mengézzük, hogy milyen kódot kapunk.

$stat=$_GET["status"];

$telefonszam=$_GET["tel"];

$prefix=$_GET["prefix"];

$uzenet=$_GET["text"];

$tarifa=$_GET["value"];

$smsid=$_GET["id"];

/*--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- */

//meghatározzuk a többi változó értékét.

$felado_nev = "Netfizetes.hu Ertesito"; //IDE KELL ÍRNI AZ E-MAILNÉL SZEREPLŐ FELADÓI NEVET!

$felado_email = "system@netfizetes.hu"; //IDE ÍRJUK A FELADÓ E-MAIL CÍMÉT

$targy = "SMS érkezett"; //IDE ÍRJUK, AZ E-MAIL TÁRGYÁT.

/*--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- */



//beállítjuk a rendszert.


$valaszsms = "Ide a válasz sms szövege jönn"; //IDE ÍRJUK A VÁLASZ SMS SZÖVEGÉT

$email = "timoc@timoc.hu"; //IDE ÍRJUK AZT AZ E-MAIL CÍMET AHOVA MENJEN A LEVÉL.


/*--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- */

function email($felado_nev,$felado_email,$cimzett,$targy,$prefix,$szoveg,$tarifa,$telefonszam,$smsid)

{


$fejlec.= "MIME-Version: 1.0\n";

$fejlec.= "Content-type: text/html; charset=iso-8859-2\n";

$fejlec .= "From: ".$felado_nev."<".$felado_email.">\n";


$uzenet= "<html><head><TITLE>Üzenet</TITLE>

<META http-equiv=Content-Type content='text/html; charset=iso-8859-2'>

<META content='MSHTML 6.00.2600.0' name=GENERATOR>



</head>

<body>";


$uzenet.="Tisztelt Hölgyem/Uram!<br><br>

Önnek Emelt díjas SMS-e érkezett a következő adatokkal:<br>

<b>- Prefix:</b> $prefix <br />

<b>- Üzenet:</b> $szoveg <br />

<b>- Tarifa:</b> $tarifa <br />

<b>- SMS ID:</b> $smsid <br />

<b>- Telefonszám:</b> $telefonszam <br /><br />


Tisztelettel,<br />

<b>Netfizetés.hu</b>";

$uzenet.="</body></html>";

@mail($cimzett,$targy,$uzenet,$fejlec);

}

/*--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- */

if(($stat == 1) || ($stat == 3))

{

/*--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- */

//kiküldjük az e-mailt


email($felado_nev,$felado_email,$email,$targy,$prefix,$uzenet,$tarifa,$telefonszam,$smsid);

/*--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- */

//átadjuk a válasz sms-t

echo $valaszsms;

}


/*--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- */

//ha a status kód 2 visszaadjuk az ok paramétert.


if($stat == 2)

{

echo "OK";

}


//ezennel végeztünk is :)



?>

2011. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jó ezt már én is megtaláltam , de ez netfizetes.hu rendszeréhez való nekem meg a szerverem.hu -hoz kellene egy script.

A felhasználó küld egy 200ft-os sms-t. Visszakap egy üezetentet amibe az ál, hogy sikeresen regisztráltad magad stb stb. Ennyi lenne. De a szerverem.hu kér egy php scriptet. Alapból logolja a telefonszámokat és onnan pedig könnyű soroslni. Könnyű csak nem értek még hozzá.

2011. jan. 27. 22:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Küldesz pár teszt SMS-t, és a scriptben var_dumpolod a $_GET-et, meg a $_POST-ot, de ha van váluk netes fizetési lehetőség, akkor biztos van valami example scriptjük valahol.
2011. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen van, de azzal az a gond, hogy nehezen fogom fel. Csak leírás van, alap script nincs. De nagyon örülnék ha segitene valaki megirni. Nagyon halas lennek.
2011. jan. 28. 10:29
 10/13 anonim válasza:

Na, ez nekem egy kicsikét már sok. gondolkodom én, de nem igazán tudom mi a gondod, pedig már több mint 1 hete agyalok. A szerverem.hu ad neked egy Prefixet, és egy admin panelt, az admin panelben tudod beírni mi legyen a válasz sms, és ott tudod megnézni mennyi pénz jött be, és kitöl...

és kell egy php fájl amibe beírkálod hogy milyen sms-ek vannak, mennyiért...stb...de hiába adunk itt bármit, az adott oldalhoz kell igazítani... tehát ez így nagyon nehéz lenne.. ha torrent motorba akarod belökni, akkor abban benne van...eredetileg tamogatas.php...angolban meg donate.php néven fut.. vagy írd le a motor nevét hogy mit használsz...le...rom ha torrentoldal is....

2011. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!