Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan készítsek el egy Emelt...

Hogyan készítsek el egy Emelt Díjas SMS php scriptjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendeltem egy Emelt Díjas SMS szolgáltatást és nemrég kezdtem el kicsiben tanulgatni a php-t. Nem olyan kell, hogy torrent oldal támogatása csak egy sima támogató rendszer.

Az, hogy elküldi a felhasználó az sms-t és visszaküldi (benvan állítva már de nem phpba), hogy sikeresen támogatott minket. Előre is köszönöm.


2011. jan. 26. 21:29
1 2
 11/13 anonim válasza:

$valaszsms = "Ide a válasz sms szövege jönn"; //IDE ÍRJUK A VÁLASZ SMS SZÖVEGÉT


Ide hogyan lehet többet betenni, hogy elsőnél x et küldjön másodiknál y harmadiknál z és igy tovább... Vagy ha ez külön php ban kell írni akkor segítene valaki nekem.

2011. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
szerintem ha nem tudsz programozni akkor egy programozó kell neked... tudod ez egy olyan szakmai tudás amit mások azért tanulnak az iskolában hogy utána pénzt tudjanak keresni vele. Te annyi fáradtságot nem vettél hogy rákeress a google-ben hogy milyen parancsok vannak és másoktól meg azt várod hogy csinálják meg helyetted... gratulálok!
2017. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha még nem oldódott meg a probléma, akkor tudok segíteni keress meg privátban :D
2023. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!