Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki olyat keresek, aki...

Valaki olyat keresek, aki nagyon-nagyon ért a Torrentekhez! Tudna segiteni egy igazi "profi"?

Figyelt kérdés

Tudom nem kérdés, hanem kérés, de fontos.


Olyanok jelenkezését várom akik pl. ha töltök torrentről és megvan leírják hogy pl. milyen progi kell még hogy müködjön a játék. És minden játéknak tudja hogy mi kell. És legyen neki vagy MSN vagy Skype címe! És gyakran legyen fönn! + minden kérdésre nyitott legyen!


Ne mondjátok hogy nincs ilyen:) Unokatesóm tudna segíteni, de elfoglalt nagyon... szóval nagyon megköszönném annak aki jelentkezne privátban.


2009. febr. 22. 19:08
 1/2 AdamMcKraken ***** válasza:
Én vállalom neked, 500 Ft-os órabérrel! :) Nem vicc megadom a számom és akármikor hívhatsz ha kérdésed van, és minden megkezdett óráért fizetsz nekem 500Ft-ot cserébe akármiben segítek!
2009. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz nem:) már 2en is jelentkeztek... INGYEN!!!és ők is bármibe segítenek!
2009. márc. 1. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!