Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kel ilyen regisztrációs...

Hogyan kel ilyen regisztrációs beléptetős rendszert csinálni?

Figyelt kérdés

Interneten már mindenhol megnéztem, de semmi nem volt jó! :(

Ha lehet olyan válaszokatv adjatok amiben megadjátok hogy pl: az index.php-be ezt írd majd a feldolgoz php-ba meg ezt köszi. [link] találtam eg yoldalt ami elég jó, de van valami magyarázat az oldalon nem értem hogy mi is az! HELP!!! :)


2011. jún. 27. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bele kell írni a fájlokba az elérési utat ahhoz a könyvtárhoz, ahol a felhasználók adatait tárolod. (asszem a 7.sorokba, ahol írja is) Mondjuk én jobban szeretem MySQL adatbázisban tárolni az adatokat, mint fájlokban.


De keresgélj csak, rengeteg példa fent van a neten, amiből megértheted és kimazsolázhatod, ami neked kell. Ha semmit nem értesz belőle, akkor inkább válassz valamilyen kész rendszert pl Joomla.

2011. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, mielőtt ilyen kérdést teszel fel, utánajárhatnál, hogy milyen ismeretek szükségesek a probléma megoldásához.

Erre a problémára nem fogsz kopipészt scriptet találni.

Először is tanuld meg a szerver oldali programozást, és a HTML formok használatát.

És még MySQL ismeretekre is szükség lesz, ha biztonságosan akarod tárolni az adatokat.

Másik lehetőséged, hogy CMS-t használsz.

2011. jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy login script letöltéshez nem muszáj tanulni hónapokat.

[link]

2011. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez fontos, hogy működjön a chapta:


3. Setting up reCaptcha for your Script


Go to recaptcha.net, register a free account, and you will get public and private keys. Make a note of that and set it here inside dbc.php


$publickey = "xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx"

$privatekey = "xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx";


You will also need to download recaptcha php library ( [link] unzip and copy the recaptchalib.php into php login script folder.

2011. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!