Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csumi:D mien tömegnövelőt...

Csumi:D mien tömegnövelőt ajánlotok ami nagy kiszerelés és olyan közép árkategória de azért hat is?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

először is a tömegnövelő nem hat! a rendes étrend hat!

edzés után is csak azért kell turmix mert gyorsabban felszívódik.

könnyen hízol vagy nehezen?

2011. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vegyél Power Proteint és mellé Dextrózt és Maltodextrint.Edzés után 2 adag Power+ 50g Malto+ 25g Dextróz a legjobb tömegnövelő:-) Mellé még mehet Glutamin/BCAA ha gondolod.
2011. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Háát eza baj hogy akárhogy kajálok egyszerüen nem hizok fél év alatt csak fél centit nött a karom ésez azért elég kevés
2011. márc. 8. 15:17
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem fél év alatt 8 centit nőtt,szóval valamit nagyon rosszul csinálsz.Remélem nem nutellával meg zsíroskenyérrel tömegelsz. [link] olvasd el figyelmesen.
2011. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ha akárhogy kajálsz és nem nősz ,akkor sz@r a kajád!

nincs kedved leírni mit eszel és mennyit? mert amíg ez nincs megoldva ne vegyél tápkieget

2011. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Már lassan csak mi maradunk itt meg Dani:S hiányzoznak haxx meg lepp commentei:(
2011. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem is,mondjuk leppurd nem tudom hova tűnt. az a baj hogy belefáradtak és már nem tudtak minden fogyatékosnak normálisan írni,vagy 100x leírni ugyanazt naponta(érthető).

az van hogy valaki feltesz 1 kérdést,megmondod a frankót,és még lehülyéznek meg jelentik a moderátornak mikor elküldöd a f@szba!

2011. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Háát délutánig szenvicsen élek mivel még suliba járok de ahogy hazajöttem sok húst főleg csirkehúst meg nehéz kajákat
2011. márc. 8. 15:29
 9/15 anonim ***** válasza:

ezúton is üzenem minden kérdezőnek aki olvassa a rovatot,nem kell megsértődni,ha valami sz@r az az!

ha valakire azt mondom hogy h@lye,az nem bunkóság hanem építő kritika hogy használja a fejét!

2011. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát igen,ez a gond! van saját kereseted? ha nincs,a szüleid tudnak segíteni anyagilag?ha igen,normális kaja kéne dobozban suliban is,meg 1-2 turmix!nem szégyen az!

csirkecomb-rizs,hal-rizs,tojás meg ilyenek!

testsúlykilónként 2gramm feh.kell meg ha nehezen hízol 5-6 gramm minőségi ch

2011. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!