Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programfejlesztés közösen,...

Programfejlesztés közösen, tanulás szempontjából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra gondoltam, hogy közösen jóval könnyebb a programozás rejtelmeit megtanulni. Ezt pedig egy program fejlesztéssel lehetne megoldani, ahol a közös project során a tagok előrehúzzák a társaikat illetve megbeszélik a tapasztalataikat.


Szerintem jó lenne, ha 1-2 ember csatlakozna hozzám, egy pl. flash játék készítése erejéig vagy egyéb AS3.0 alapú program megvalósítására (akár PC-re vagy Androidra).


Ha valakit érdekel, írjon egy privát üzenetet, és onnantól valamilyen real time csevegő programmal (pl.: Skype-on) meg lehetne beszélni a továbbiakat, többek-között azt is, hogy milyen programot dobjunk össze.


Üdv.:

18/F


2011. aug. 31. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja igen, kihagytam:


Nem kell profinak lenni, én se vagyok az, de az alapok tudd.

2011. aug. 31. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem flashről lenne szó, akkor tudnék segíteni. C++ tanulok (vagyis tanultam) főiskolán. Azzal lehet Windows 7 Phone alkalmazást is írni.
2011. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek: WP7re nem fogsz C++-ban programot írni. Arra .NETben lehet (Silverlight vagy XNA)
2011. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Igazad van, elírtam. C#-ot akartam írni, csak kissé ki vagyok merülve mostanság. C# meg .NET környezetben alkalmazott. Amúgy C++ nyelven is lehet .NET környezetben fejleszteni. Azt nemtudom, hogy WP7-re is lehet-e.
2011. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen játékról lenne szó? *-*
2011. szept. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(nem mintha nagyon profi lennék AS3.0-ból, főleg androidra :D )
2011. szept. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én se vagyok profi, nem kell félni...


Nem kell feltétlen Androidra, csak lehet akár androidra is :)


Hogy milyen játék. Ezt a csapat fogja eldönteni, teljes mértékben. Olyat, amiben mindannyian örömünket leljük illetve kihívásokat is szintúgy tartogat.

2011. szept. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!