Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Basic 2010 tanulás...

Visual Basic 2010 tanulás interneten MAGYARUL?

Figyelt kérdés
Elkezdtem már régóta tanulni a Visual Basic 2010-et,és már elég jól megy minden,de van pár rész amit nem értek,mivel nem magyar.Hol lehetne letölteni magyarul?
2011. okt. 10. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
2011. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

1. tanulj meg angolul

2. tanuld meg a visual basic-et angolul

3. ???

4. PROFIT!

2011. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Figy, angol nélkül ebben a szakmában SEMMIRE nem viszed(szerintem még munkahelyet se nagyon találsz). Úh. jobban jársz, ha nekikezdesz angolt tanulni :)
2011. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól tudok angolul :) 11 éve angolt tanulok,2 éve heti 10 órában.Elég sok időt töltök programozással,és elég jól is sikerülnek.Visual Basic 2010-et angolul tanulom,és körülbelül a 80%-át már tudom.Gondoltam érdeklődök,hogy nincs-e fent valahol magyarul,hogy átolvassam,és úgy sokkal könnyebben megtanulhatnám,a számomra nehezebb részeket is.
2011. okt. 15. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég fura dolgokat irsz, mit jelent pl. ez, hogy a "Visual Basic 2010 80%-át tudom"? Programozási tudást nem nagyon lehet százalékban mérni..

Más: Ha olyan jól tudsz angolul, nem értem, miért okoz problémát egy szakmai szöveg megértése, valami példát tudnál linkelni, hogy mi az, amit nem értesz?

2011. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy minden Visual Basic feladatot el tudsz készíteni 80%-ig?
2011. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy mit kell értetlenkedni?

Iskolában tanult angolt jól tudom.

a VB 2010 jól megy, lehet hogy nem 80%-ot tudok, hanem 76,073627-et.Evvel a %-os dologgal csak azt akartam elmagyarázni,hogy a nagy részét tudom, DE van benne pár rész amit nem értek rendesen,és magyar leírással szerintem könnyebb lenne az a rész,de ha ezt nem értitek meg,akkor nem tudok mit írni...A kérdés csak annyi volt,hogy le lehet-e valahol tölteni magyarul,de már a végén teljesen más témákról fogunk itt beszélni.

2011. okt. 16. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak egy példát kértem, hogy mi az, amit nem értesz angolul, esetleg elmagyaráznám..
2011. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!