Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Grafika programozás Java...

Grafika programozás Java nyelven OpenGL módban. Segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Grafikai programot kell írnom és olyan jegyzetre, leírásra lenne szükségem amibe ezek a dolgok le vannak írva. Konkrétan egy űrben menő űrhajó progit szeretnék írni ami között egy-két bolygó szerepel. Maga az egészet egy gömb belsejébe szeretném lemodellezni aminek a falán egy kép lenne ami prezentálja az űrt.(csillagok)
2011. szept. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
2011. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyanokhoz szól a kérdés aki már készített ilyet, és tapasztalt a témába.
2011. szept. 7. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Bocs, nem tudtam hogy mással akarod megcsináltatni.
2011. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdést újra, majd értelmezd és úgy válaszolj! Menni fog. Nem ,,megcsináltatni,, akarom, én ilyet nem írtam bele.
2011. szept. 8. 06:27
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

En csak 1 kerdest lattam itt.


"Segítségre lenne szükségem?"

Ezt mi honnan tudjuk?

2011. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mit kell kiforgatni ezt az egészet?:D

Nem tudom, hogy a ,,Segítségre, lenne szükségem,, és a ,,Megírná-e valaki helyettem a programot,, között hol az egyenlőség, de akkor elárulom hogy SEHOL!!!

Nem tudom mennyi közöd van az Informatikához, de ha egy egyszerű kérdést sem tudsz értelmezni akkor nem sok!


,,...olyan jegyzetre, leírásra lenne szükségem amibe ezek a dolgok le vannak írva....,,

Itt található maga a kérdés tárgya.


Ezért tart már itt ez az oldal mert tele van ilyen alakokkal mint Te/Ti, akik gondolkodás, a kérdés pontos leírásának az elolvasása valamint értelmezése nélkül kommentelgettek. Javaslom, hogy a közel jövőben, értelmezd a feléd irányuló kérdéseket aztán próbálj meg - bármennyire is nehéz - a kérdésre összpontosulni és választ adni rá. Menni fog az! Hajrá!

2011. szept. 8. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!