Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki megtanítana pls program...

Valaki megtanítana pls programozni? :D

Figyelt kérdés

Mert magamtól egyszerűen nem tudok... Nem tudom megtanulni...

De ha valaki legalább az alapokat megtanítaná akkor már lehet, hogy menne.

Amúgy lécci nem kérek hozzá negatív hozzászólásoat. Aki úgyis unatkozik, az leaglább tegyen vmi jót nekem, hogy megtanít :D


2011. okt. 31. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem tudod megtanulni, akkor neked már teljesen mindegy, ne akarj programozással foglalkozni.
2011. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először is milyen nyelven akarod kezdeni? Mert vannak nagyon bonyolult programozási nyelvek és kevésbé bonyolultak, Én elsősorban a visual basic nyelvet javasolnám mert ott az a program segít kiegészíteni ezt azt, aztán ugye ott a pascal ami mr bonyolultabb azzal hogy mindent neked kell megírnod benne az utolsó betüig de még az is könnyebb.
2011. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit kapok cserébe?


Én is Visual Basic-et javaslom kezdésnek, ingyen le lehet szedni az IDE-t a Microsoft honlapjáról.

2011. nov. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én Java-val kezdtem. (Nem ez a legkönyebb, rengetegen használják.)

De ahhoz vannak olyan könyvek amiből simán megtanulod egyedül is. Én Java The Complete Reference könyvből tanultam. Szerintem ez az egyik legjobb. Kodoláshoz használj NetBeanst abban van automatikus kódkiegészítés és tudsz grafikusan formot tervezni.

2011. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ejj, Kedves Kérdező!


Mivel mostanában unatkozok, én megtaníthatlak néhány dologra, ha megfelelsz a következő feltételek közül legalább kettőnek:


- Jó csaj vagy. (Hát, gondolom ez esélytelen.)

- Aránylag értelmes vagy, céltudatos, kitartó, szorgalmas, szófogadó. (Igen, ez az egész egy feltételnek számít.)

- Ha már eleget tudsz, akkor segítesz fejleszteni a játékot, amin jelenleg dolgozok a csapatommal.(Persze rabszolga munkakörben.)


Ha megfogott ez a soha vissza nem térő ajánlat, akkor írj mielőbb.


Üdv.: Master Developer

2011. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az embernek csak az tesz jót amit önként is megtanul... Pl én.Tudom a PHP nyelvezetet anélkül hogy az iskolában tanították volna.Ha nem megy ne erőltesd.
2011. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megtaníthatom neked a Javát.Írj privátba!
2012. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A kérdező zavarában röhög..? A válaszolók többségével pedig messzemenűen nem értek egyet. Meglátszik, hogy javarészt éretlen, gyermek elmék járnak ide. Kérdezőről, konkrét szándékairól semmit nem tudunk. Jóllehet csak a tanulás metodikájára kell rávezetni, azt megtanítani vele, aztán más sínen is van. Épületes ökörség az, hogy jobb is hagyni, ha minden nem megy elsőre és magától. Tudvalevő, hogy a szorgalom itt kulcsonfontosságú, mely szorgalom jelenti a fel nem adást is. Persze csak akkor van értelme, ha nem kifele élésből másoknak programozunk, hanem saját, belső indíttatásból. Ebben a korban sokan sokindenben bele kívánnak vágni pusztán a vélt vagy valós presztizsértéke miatt. Ez tanulás, gyakorlás közben úgy is kibukik, hogy van-e igazi érdeklődés. Továbbmegyek: elkerülhetetlen ennek kiderítéséhez az, hogy az ember egy bizonyos szinten bele ne ássa magát, lakva ismerkszik meg az ember/a kód. Mindenki kap a tarkójára egy gusztustalan mosogatószivaccsal, aki el meri a kedvét venni a srácnak bugyuta közhelyekkel, háttérinfók ismerete nélkül. Mi sem, de egyelőre ő sem tudja mennyire képes az önálló tanulásra, a logikaalapú gondolkodásra. EZ IS a tanulás közben derül ki. Kapisi?

Ami örök igazság, hogy az marad meg legtovább, - gyakran egész életre - az hasznosul leginkább, ami saját felismerés, de ezt nem kell átforgatni "reménytelen vagy"-szerű mondatkba, melyeknek semmi értelme nincs.

Kérdező, ha írsz privátot én elvállallak az alapoktól kezdve. Megnézzük mi a helyzet veled.

2012. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na végül is mi lett kérdező?Mert én is hasonló cipőbe járok.
2015. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!