Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java tanulás otthon. HELP?

Java tanulás otthon. HELP?

Figyelt kérdés

Üdv! Java-t szeretnék megtanulni itthonról, szakkönyvekből illetve az interneten megtalálható anyagokból.

Lehetséges-e? Tudnátok egy olyan könyv címet mondani ami jó vastag, és részletesen a 0-ról megtanít Java-ban programozni?


2011. nov. 30. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ahhoz NAGYON vastag könyv kellene, hogy mindent részletesen megtanítson. nem beszélve arról hogy ha rögtön a mély vízbe dobnak, főleg infós tudás nélkül, abba belerokkan az agyad is :) jobb kis könyvekkel kezdeni (pl. tanuljunk meg java-t programozni 24 óra alatt), majd ahogy fejlődsz és specializálódsz neten fórumokon olvasol tovább, vagy szerzed be a témaspecifikus könyveket.
2011. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Prog válasza:
Én is megakarnék tanulni Java-zni:)
2011. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ajánlom esetleg ezt a könyvet: [link]


Bár, programozási tapasztalat nélkül lehet nem lesz olyan könnyű...

De a neten is van jó leírás!

2011. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én NAGYON ajánlom Kathy Sierra és Bert Bates - Agyhullám: Java könyvét. Nagyon érthetően magyaráz. Képekkel van teli és még vicces is. Vastagnak vastak (700 oldal). [link]

itt bele is nézhetsz.

2011. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!