Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet regisztrációs...

Hogy lehet regisztrációs robotot létrehozni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 18:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. én most kezdem a C-t
2011. dec. 26. 05:15
 12/16 anonim ***** válasza:

@03:25:

"nem veletlenul generelja, hanem csak sokvsltozat van, de egyszeruen csak el kell olvasni, milyen adat van moge irva"


Téves, a jó rendszer TÉNYLEG VÉLETLENÜL generál!

Írtam már ilyet, megírni nem olyan nehéz a védelmet, de kijátszani igen!

Amúgy az egyetlen jó módszer a képanalizálás (hacsak nics valami orbitális hiba a rendszerben), ez lehet könnyű, vagy nehéz, a kódtól függ. Van ahol csak bevágják a számokat egy képre, azt könnyű feldolgozni. Van ahol elmozgatják, forgatják stb úgy, hogy még a valódi ember is nehezen olvassa.

Na azokat nehéz analizálni.

Bár könnyítésnek itt van egy jó kis lib: [link]

2011. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

hogy tud véletlenül generálni? kifejtenéd bővebben? ugye kell hozzá egy kép is, és azt akkor mégis honnan veszi?


egyébként HTML forráskódban egyedül a kép linkjét találtam, mint különbséget (megnyitottam az oldalt, a forráskódot, frissítettem, és az új forráskódot is megnyitottam)


és aki megnyitotta a képet, amit belinkeltem, az tudja, hogy ez egy könnyen felismerhető kép, én is az analizálós módszerre gondoltam.

2011. dec. 26. 19:35
 14/16 anonim ***** válasza:

Minek hozzá kép?

[link]

2011. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves 11.-ik valasziro. Pont hogy a caphta vagy hogy kell irni, meg mindig a mar letrehozott kepeket hasznalja, ugyhogy ezt ki lehet jatszani az en mindket verziommal. Viszont ahogy mondod, konnyu veletlenul generalot is irni. Azt is ki lehet jatszani az en 2. Modszeremmel (keplopo), csak ugy bonyolultabb.
2011. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

kedves 15. válaszoló!

a 11. én voltam :)

a 12.-re gondoltál

2011. dec. 27. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!