Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám elérni hogy aki...

Hogyan tudnám elérni hogy aki rá látogat az oldalamra attól a server ne kérjen jelszót?

Figyelt kérdés
Jelenleg elkezdtem csinálni egy új weboldalt és abba a hibába botlottam hogy mindig be kéri a jelszót. Hogyan tudnék ezen változtatni? tessék itt egy pl:ftp://ftp.byethost12.com/htdocs/Cuccok%20adatlapjai/VanHelsingBdrip%20.html
2011. dec. 9. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ftp-hez kell egy weboldal, és arra mondjuk fel tudsz rakni egy fájllistázót.

Ez a név-jelszó a te saját ftp tárhelyedhez vezet. Aki tudja az adatokat, szabadon módosíthatja az állományokat, így akár törölheti is. Ne is akard, hogy bárkinek ilyen elérése legyen, így ne a tárhelyre hivatkozz, mert ez mindig kérni fogja. Csinálj egy weblapot, linkeld ki rá az ftp tartalmát, vagy listázót használj.


A link alapján egy filmről van szó, amit ezek a szolgáltatók nem szoktak engedni (warez), és letiltják a hozzáférésedet, törlik a tartalmat. Ha filmmegosztó munkába kezdesz, az nem lesz hosszú életű ilyen formában.

2011. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

miért? Ezek csak linekek a szerveren nem tárolok adatot:P

kb googleként fukcionálok:D

És amúgy azt hogy kel meg csinálni amit mondtál?Sajnos nagyon kezdő vagyok ilyen téren:S

Mert a régi byethostos tárhelyem normálisan működött nem kért jelszót de mivel megszűnt kénytelen voltam ujjat keresni:S

2011. dec. 9. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Na várj.

De most egy weboldalt akarsz és azt szeretnéd, hogy lássák mások is amit feltettél?


Akkor bizony ne az FTP szerveren lévő címet add meg.


Ugye a webszerverek/webtárhelyek úgy mennek, hogy te FTP-n keresztül feltöltöd az adatokat egy mappába, majd ott mindent szépen egy böngészőből http-n keresztül lehet elérni.

Nézd meg a reggnél küldött levelet, tuti benne van a cím, hogy hol érhető el a weboldalad. (Valami http://-es címet keress.)


Ha azt a linket adod meg, akkor jó eséllyel nem fog jelszót kérni. (Ha csak te nem állítod be.)

2011. dec. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

á köszi szépen így viszont egy a baj nem tom meg oldani hogy az index [link] kel meg adnom a fő oldal eléréséhez és mivel a domaminem eleve egy fos, nehezen megjegyezhető szerintem azt kéne elérni hogy legyből ezt hozza be fő oldalként: [link]

az ndexben mdosítottam a meta infót így: <meta http-equiv="refresh" content="0; url= [link] /htdocs/LetoltoBazis.html" />

de akkor is a file listázónál jukadok ki valami ötlet?:D

2011. dec. 10. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!