Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell feliratozni egy...

Hogyan kell feliratozni egy videót és rá is égetni?

Figyelt kérdés
Nagyon részletesen írjátok le mert már próbáltam értelmezni az egyik oldalról, de nem értem. Ha még most sem fogom érteni ha választ írtok, akkor aki ráér küldjön nekem a ricsacsa@citromail.hu-ra egy üzenetet és majd megbeszéljük!
2011. dec. 29. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ügyesen!

Félre a tréfával: Mivel bizonyos mértékig szimultánra kényszeritesz, ezért kérdésedet egészitsd ki, hogy mivel dolgozol:

-computer

-op-rendszer

-melyik szerkesztővel kivánod, mert mindegyikkel másképp lehet

-ha nem ismersz egyetlen szerkesztőt sem, akkor kell-e javasolni

Mert általános kérdésre csak általános választ lehet adni!

2011. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi hogy a subtitle workshoppal hogyan lehet feliratot készíteni és rá is égetni valahogyan. Ja és mág annyival kiegészíteném hogy ha már vékkép nem értem akkor valaki írjon nekem a megadott e-mail címre egy üzit hogy van ideje feliratot készyteni és rá is égetni akkor annak elküldöm a videót majd ha kész van ő vissza küldi a kész videót és így tovább de ezt majd megbeszéljük priviben az üziíróval.
2011. dec. 29. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A videó alatt filmet értesz vagy valami házi felvételt?A filmre hozzá való feliratot format factory-val lehet ráégetni.
2011. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én egy sorozatra gondoltam!!!!
2011. dec. 31. 07:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még mindig teljességgel nem értem mit akarsz?

Nem lehetne kb. igy kérdezni:

Van egy asztali gépem, rajta Xp op. rendszer

Van egy xdb-ból álló sorozatfilmem vagy videom, x-től y percig tartó darabokban, x-től y-ig tartó GB v.MB-osak, én gyártottam vagy nem, innen letöltve vagy nem, xy fájlformátumban.

Ezekre szeretnék teljes tartalmukban vagy csak egyes részleteire feliratot vinni

Amit kérek: mivel és hogyan lehet, ez utóbbit részletesen kérném.

Érted már végre, hogy a kérdésed igy konkrét? A büdös életbe nem kapsz problémádra jó választ, ha általánosságban fogalmazol!

No ne hogy már mások találják ki, hogy mit akarsz! konkrétan!

2011. dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a sorozathoz megvan a hozzá való felirat minden részhez arra is jó a format factory,természetesen részenként ráégetve.
2011. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!