Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kérhetnék segítséget egy...

Kérhetnék segítséget egy legyen ön is milliomos program megírásában java programozással?

Figyelt kérdés
Nem tudom megírni valaki segítsen benne
2012. jan. 3. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Felvagtal a haverok elott mi? Hat most szopsz
2012. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt általában úgy szokták, hogy: "Hol rontottam el? Nem megy.." De te nem írtál semmit, hogy eddig mit írtál. Vagyis azt kéred, hogy valaki írja meg. Tusz letölteni amúgy.
2012. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne várd már, hogy valaki megírja helyetted. egy ilyen program nem 2 sor. bár egy alfa verzió nem is túl bonyolult.

logikai felépítése valahogy így kell kinézzen:

1. táblázat a kérdésekkel és válaszokkal.

2. random sorszámú kérdés beolvasása és kiírása a képernyőre.

3. válaszlehetőségek beolvasása és megjelenítése.

4. válasz beolvasása, ellenőrzés, hogy jó-e.

5. eredmény kiírása, visszatérés a 2. ponthoz.


így elsőre nekem 2 nehézség van, az egyik hogy nincs kérdés adatbázisom, a másik hogy nem vagyok tisztában a java nyelv felépítésével, parancsaival. bár a másodikat meg tudom oldani C-ben, csak kell valami ami átfordítja java-ra :)

2012. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek: Azért ilyen szar az ország mert ilyen primitív férgek vannak mint te. Általános rendszergazdának tanulok és nem igazán megy a java programozás. Valahogy nem látom át a dolgokat. A harmadiknak köszönöm a segítséget előrébb vagyok vele, így már lehet én is letudom programozni. Honnan tudnék letölteni? Előre is köszönm a segítséget
2012. jan. 4. 08:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves mélyen tisztelt kérdező!haha

Az ország nem miattam tart itt, ahol. Hanem az olyan hozzá nem értő barmok miatt mint te!!! Így akarsz te elhelyezkedni "hol lehet letölteni" ez nálad a programozás? Kezd az alapoktól és előbb-utóbb eljutsz arra szintre, hogy magadtól megírd


Amíg ez nem következik be vagy fizetsz vagy kibuksz!

2012. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja majd kimaradt, a kedvenc mondatom!!!!

" így már lehet én is letudom programozni. Honnan tudnék letölteni?"

2012. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja igen és, csak hogy több hozzászólásom tudd lepontozni: ez nem segítség kérés hanem cs*cskáztatás

szép napot

2012. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Elgondolkoztál már azon, hogy milyen rendszergazda lesz belőled, ha még azt sem tudod meghatározni, hogy konkrétan mit kellene csinálnia programnak?

Gondolom, már hallottál mondatszerű leírásról, folyamatábráról vagy struktogramról, ha nem akkor ezeknek az elkészítését kellene megtanulni először.


Fel vagy háborodva, hogy nem írja meg senki a programot helyetted, de ha kapsz egy kész megoldást, abból semmit nem tanulsz. Először neked kellene felmutatnod valamit azzal kapcsolatban, hogyan is próbálkoztál eddig a probléma megoldásával.


Szerintem te még nem fogtad fel, hogy a programozás alapja a gyakorlás. Ha nem gyakorlod a programozást, akkor soha nem fogsz megtanulni normálisan programozni.


Ezt pedig ajánlom figyelmedbe:

[link]


Ingyen pedig ne várd el senkitől, hogy megírja neked a programot!

2012. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyit adsz érte?
2012. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!