Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Érdemes lenne áttérnem Joomla-ra?

Érdemes lenne áttérnem Joomla-ra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! HTML és CSS-sel készítettem egy honlapot, de úgy érzem ez nem teljes így. Érdemes lenne áttérnem Joomla-ra vagy mit tanulnál/csinálnál helyemben? php? mit javasolsz?
2012. jan. 5. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A joomla az jó, vagy a php nuke is jó.
2012. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szidom a Joomla-t, az is, nagyon jól, el van találva, de én, azt mondom, hogy próbáld ki a Drupal-t is.
2012. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mennyire stabil a joomla?
2012. jan. 5. 09:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Drupal-ról nem olvastam még, azt is könnyen be lehet építeni az én honlapomra?
2012. jan. 5. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A joomla max arra jó hogy szívasd magad. Elég nagy kotvány, kis hobbi lapokhoz még elmegy, de ahhoz sem javaslom. Inkább Drupal, vagy ha valami egyszerűbbet akarsz akkor Wordpress. Abból is ki lehet hozni ma már bármit. Php-t is tanulgasd, mert nem árt, de mire abból valami komolyat is ki tudsz hozni az minimum pár év kemény munka.
2012. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!