Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A pöttös oldalán tényleg...

A pöttös oldalán tényleg lehet nyerni vagy kamu az egész? (forrásból kérnék részt)

Figyelt kérdés

A pöttös.hu oldalát elemzem de én nem találtam egy olyan összehasonlító adatbázist sem benne ami a kódokat az elküldést követően össze hasonlíaná hogy pl.:ez az xy kód nyert, xyz kód nem nyert.Ahoz hogy ezt meg lehessen teni kellene legyen egy adatbázis vagy bármilyen kód listája az oldalnak de erre utaló jele nem találtam segítsetek.

Félre értések elkerülés véget:nem akrok csalni nem a nyerő kódokat akarom tudni(egyébként sem menék velük semmire ha nincs meg a turó rudis papír) hanem van e esély egyáltalán nyerni vagy csak szimplán ki irja nem nyertél azt csá:D



2012. márc. 17. 18:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen enyit akartam tudni. szerinted ha szépen meg káérném őket dobnának egy forrást?:D vagy túl naív kérés
2012. márc. 18. 10:49
 12/17 anonim ***** válasza:

Én abban nem bíznák... :D


Amúgy, a legegyszerűbb ilyen dolog, hogy fogja az adatbázist, és kioszt közte pl. 500 "új rudi" meg 5"ipod" és hasonló dolgokat. Aztán ha egyezik, csak kiirja.

2012. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

amúgy elég nagy marhák...

a js fájlban találtam ékezetes változóneveket amivel persze a gép semmit nem tud kezdeni:DDD

2012. márc. 19. 06:39
 14/17 anonim válasza:
egy default nevű db-be vannak feltöltve a kódók, a másik oszlopban vannak számok 0-2 ig. A kódot hasonlítja össze a számokkal. A számok jelentk a nyereményt. Ezt feltörni? Nincs értelme, csak ha áttudod írni a számokat egy update paranccsal egy olyan csoki kódjára amit még nem töltöttél fel.. Kezdetnek ennyi elég? :D
2012. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
+ Mivel ajaxos, megtudod találni minek küldi a kliens a kódot. Sok szerencsét:D
2012. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
mint mondtam nem feltörni akarom,mivel nem mennék vele semmire mert későbbiekben kel hozzá a csoki papír,csupán arra voltam kíváncsi meg van e a lehetőség a nyerésre. Egyébként cromeban nem láttam egy adatbázist sem:S
2012. ápr. 2. 08:05
 17/17 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem lehet nyerni én szívem szerint hülyeségnek tartom, de kislányom miatt már feltöltötem már vagy 170 kódot és egy óránkénti nyereményt se nyertem belőle nem hiszem el hogy ennyi csomagból max 1 ócska napernyőt vagy vagy valamit nem lehet nyerni
2017. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!