Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet olyan mobil...

Hogyan lehet olyan mobil weboldalt készíteni, ami minden méretű készüléken minden böngészőben ugyanúgy jelenik meg?

Figyelt kérdés

Alapvető dolgokat próbáltam ki.

Csináltam egy sima html-t, abban egy <p> és </p> között van folyószöveg. Nem tudom elérni, hogy a kisebb méretű androidos, a nagy androidos és az iphone pontosan ugyanott törje meg a szövegeket.

<meta name="viewport" content="width=device-width; initial-scale=1.0; maximum-scale=1.0; user-scalable=no;" />

html { font-size: 100%; -webkit-text-size-adjust: 100%; -ms-text-size-adjust: 100%; }

body { margin: 0; font-size: 100%; line-height: 1.231; }


És ez csak egy szimpla teszt. Ha egy rendes mobil weboldalt megcsinálok úgy, hogy Androidos készülékeken jól nézzen ki, akkor iphone-on hatalmasak lesznek a fontok. A -webkit-text-size-adjust beállítás semmilyen formában nem segít.


Mi lehet a megoldás?


2012. ápr. 4. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
<nobr>szöveg</nobr> ezt a részt akkor se törheti meg ha a felhasználó a feje tetején pörög, de am számolj képarányt javascriptel és annak megfelelően méretezz!
2012. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Esetleg detektáld, hogy mit használ és a szerint használj külön csst.
2012. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!