Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Turbo Pascallal mindent...

Kukori Parancsnok kérdése:

A Turbo Pascallal mindent megpróbáltam hogy működjön, mi lehet a baj? 1 hét múlva érettségizem, segítség!

Figyelt kérdés
Haverjaim is küldték már el a sajátjukat, kicsomagoltam, el is indul, viszont miután bekéri a szükséges értékeket és ki kéne valamit írnia a képernyőre, nem csinál semmit, nyomkodhatom az entert, és csak Pause Breakkel enged ki.. (ez a nem telepített csak másolt Pascalnál van). A gond az hogy ők is csak a suliból másolták ki a programot és nekik működik a program helyesen, tehát kiadja utána a kimenő értékeket és a write is működik.. Mi lehet a gond? Már próbáltam netről is leszedni, installálni, de akkor meg a 200 as error köszön vissza mert túl gyors a procim.. 1 hét múlva érettségizem.. Tudnátok segíteni vagy biztosan működő verziót ?

2012. máj. 5. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Runtime error 200 hibajavitás : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!