Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honnan tudhatom meg melyik...

Honnan tudhatom meg melyik megoldás a legfrissebb, legjobb? C++

Figyelt kérdés

Pl. sima kiíratásnál van printf(), és std::cout, de fórumokon mindenhol írják mindkét megoldást, így nem igazán szeretném véletlenül megtanulni az elavultabb dolgokat, mi van ha ezzel álláskeresésnél hátrányba kerülök?

Most épp a Console törlést néztem, de itt is van minden, ami csak Windowson, vagy Linuxon működik, nem igazán értem honnan tudhatom meg nekem melyik lenne az előnyös, nyilván a Windows mivel azt használok,de itt is van többféle, ráadásul projektmunkáknál azért fontos lesz a hordozhatóság.

Megtudná ezt magyarázni valaki?

Még csak tanuló vagyok, de foglalkoztat ez a kérdés.


2012. máj. 10. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanuld meg mind a kettőt.

A fő különbség az, hogy printf már a sima C-ban is volt, míg az std a C++-ban jelent meg.


A Win és Linux pedig 2, alapjaiban különböző rendszer, illik tudni, hogy ami az egyiken így van az a másikon hogy működik.

2012. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A std::cout az újabb, könnyebb is használni, de a printf() sem avult el még az új szabvány szerint sem.
2012. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!