Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C vagy C++-t tanuljak?

C vagy C++-t tanuljak?

Figyelt kérdés

Oktató videón szeretném tanulni, de csak a C-re találtam

[link]

Viszont A C az nem régi?

Mert ha már újat tanulok, akkor inkább a korszerű legyen, de a C++ a korszerűbb, de arra nem találtam oktató videót.

mit ajánlotok? Keressek valami C++-os anyagot , vagy a sima C-is ugyan olyan jó?



2012. máj. 20. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

C++ tanulj mert a c+ sokkal bonyolultabb például változók ciklusok stb.


Itt egy jó könyv letöltöd és tanulod a címe:

Tanuljuk meg a c++ prog nyelvet 24 óra alatt én már a 321 oldalon tartok.

2012. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok c+ ot írtam c helyett.

sory.

2012. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

A C++ az a C nyelv + objektum orientáltság + némi extra. A C++-ban benne van a C is, ha a C++-t megtanulod, akkor a C-t is tudni fogod. Fordítva ez nem igaz.


Ha arra törekszel, hogy egyszerű legyen, és kis lépésekkel akarsz haladni, akkor kezdd a C-vel.


Ha hatékonyságra törekszel, és minél hamarabb minél többet akarsz, akkor kezdd a C++-szal.

2012. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
C++ al kezdje minek a c vel baszakodni.Sokkal többet tud és hatékonyabb.
2012. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 iostream ***** válasza:
Egyértelműen C++, a C egy olyan nyelv, ami nagyon speciális célokra való csak, felesleges szivatni magad az alacsonszintűségével.
2012. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem értek egyett az előttem szólókkal c-ben mindent megtudsz csinálni és az alapot annál kéne kezdened, ne objektum orientált nyelvvel kezdj... ha c-vel kezded legalább felfogod mi az a memória kezelés stb. stb. c++ -t úgy is IDE-ben fogod használni ha fogod és akkor már az IDE megírja kb a kódot helyetted szóal C++, jah és a könyv amit az elején csodálatos kolléga említett, hogy már a 321ik oldalon tart. Nem jó! Az elején ne vegyél könyvet, keress torrenten, és nézz youtube videokat, beírod how to make an array in c és kidob 100 varriációt... sok sikert
2012. máj. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
meg amúgy is egy abszolút kezdő, hogy fogja majd fel hogy mi az a destruktor, ha még azt sem tudja mi az a memória foglalás...
2012. máj. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Honnan fogod tudni, hogy mi van a C-ben, ha csak a C++-t tanultad?

Mindkettőből a 2011-es szabvány a legújabb, tehát az elég korszerű.

2012. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tanultam C-t és C++is. Szerintem nyugodtan kezdheti a C++al, csak előtte meg kell tanulni a C-t nagyon alap szinten. Utána viszont a ++ sokkal egyszerűbb, és könnyebben tanulható, valamint sok esetben hatékonyabb.
2012. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem nyugodtan kezdheti a C++al, csak előtte meg kell tanulni a C-t nagyon alap szinten."


LOL, nem érzed az ellentmondást?

2012. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!