Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha elég jó PHP programozó...

Ha elég jó PHP programozó vagyok, akkor hogyan tudok Facebook-os alkalmazásokat készíteni?

Figyelt kérdés
HTML, MySql ismereteim vannak. Elsősorban valami jó magyar nyelvű leírást (vagy könyvet) keresnék.
2012. jún. 16. 20:59
 1/7 ejbenjaro ***** válasza:
Ha elég jó PHP programozó vagy, akkor ez nem okozhat gondot. A Facebook oldalán ott vannak a leírások fejlesztőknek.
2012. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezt a kérdést fel kellett tenned, akkor nem vagy elég jó PHP programozó.
2012. jún. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bővebb és komolyabb és rendszerezettebb leírásra gondoltam, mint a FB oldalon találhatók.
2012. jún. 17. 07:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Nem kategorikus, nagyképű fikázást kértem, hanem választ. (Elnézést, de kereskedelmi rendszereket programozok...)
2012. jún. 17. 07:40
 5/7 iostream ***** válasza:
Nézd, ha nem tudsz angolul, akkor minimális az esélye, hogy jó programozó legyél. Az, hogy fizettek neked 10e-t hogy lefejlessz egy bugos, biztonságilag kritikus webshopért, nem jelenti, hogy te jó programozó vagy. Angolul tudni KELL. Ennyi. Ha tudsz, akkor minden tele van leírásokkal.
2012. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a Facebookon lévő anyag, nem elég segítség, akkor szakmát tévesztettél.

[link]

Szerinted, hol találhatnál ennél részletesebb leírást???

2012. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Srácok, be kellene végre látni, hogy angol nélkül NEM!! lehet boldogulni ebben a szakmában.. és első körben nem kell komoly angoltudás, elég, ha képes vagy megérteni a szakmai dolgokat, amiket olvasol. Na persze sok munkahelyen az is követelmény, hogy külföldi kollégákkal együtt tudj dolgozni, ott már az is kell, hogy el tudd magyarázni, amit akarsz, és megértsd, amit a másik mond.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: programoztam már facebook-os app-okat. NINCS hozzájuk magyar leírás, prog.hu-n van néhány topic, ahol emberek kérdezgetnek ezt-azt, de rendes dokumentáció, példakódokkal, stb., nincsen magyarul. Szóval ideje megtanulni angolul..

2012. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!