Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet legegyszerűbben...

Hogyan lehet legegyszerűbben játékot készjteni, amibe saját figurák lennének? (pacman szintű)

Figyelt kérdés
Nem a játék milyenségén van a hangsúly, csak a benne szereplő karaktereken. Ja és semmi tudásom :D

#játék #késztése
2012. jún. 30. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Első kőrben tanulj meg programozni.
2012. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. Igazából az lett volna kérdésem, hogy nincs e valami program, ami egy felhasználóbarát felülettel megoldja helyettem a dolgokat. Tehát csak ki kell választani a hátteret, meg mondjuk be lehet illeszteni kis képet, ami mozog.például
2012. jún. 30. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:

GamekMaker mondjuk.

De ezzel mondjuk hatalmas eredményekre ne számíts, viszont legalább könnyű használni.

2012. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Ha csak ilyen szinten érdekel, akkor én is azt tudom javasolni, amit az előttem szóló írt. De én mint programozó, inkább azt javaslom tanulj meg programozni. Gondolom nem azért érdekel a dolog, mert nem találsz a neten pacman játékot és te minden áron azzal szeretnél játszani, hanem inkább az egész háttere érdekel. Ha így van, akkor inkább fogadd meg az első tanácsomat. :)
2012. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze a programozás szerintem is hasznosabb, de a GM-el viszonylag hamar el lehet tűrhető eredményeket érni és AKÁR prog. alapokat is lehet rajta tanulni.


Amúgy meglepő mennyi mindent lehet vele megcsinálni, sőt akár DLL-ekkel lehet bővíteni.

2012. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ja és semmi tudásom "


Akkor legózz, gyurmázz. Olyan figurákat készítesz amit csak akarsz. A karakterek hátterét pedig leírhatod egy lapra.

Jó móka lesz, go!

2012. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon humoros vagy... :)

Lány vagyok és nem akarok ezzel mélyebben foglalkozni. Annyiról van szó, hogy a céget, ahol dolgozom, meg szeretném győzni, hogy egy kis játék az általuk forgalmazott termékekkel, jó reklám lenne. Nem akarok ebbe túl sok időt/energiát fektetni, míg nem bólintanak rá, de valamit azért prezentálni kell.

2012. jún. 30. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
"Lány vagyok és nem akarok ezzel mélyebben foglalkozni."? Én e két dolog között nem látom a kapcsolatot. De ha nem érdekel a programozás, én szívesen írok neked ilyen játékot. (még mindig az első voltam..)
2012. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!