Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hány eurót lehet elkérni egy...

Hány eurót lehet elkérni egy androidos app fejlesztéséért?

Figyelt kérdés
Egy használtautó kereskedésnek kellene androidos applikációt fejleszteni. Mennyi pénzt lehet egy ilyen komplex projektért elkérni?

2012. aug. 23. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mit tud az app. Lesz e folyamatos kereskedés? Megpróbálkozhatsz profit %-ra 'szerződni', idővel többet hozhat, mint egy fix összeg.
2012. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem valószinű, hogy %-ot kérnék. Inkább egy fix összegben gondolkodom. kezdő vagyok még, friss diplomával. Diplomamunkám témája online tudásfelmérés megvalósítása android operációs rendszerben. Magamtól tanultam a "szakmát", de folytatni szeretném.


Az app tartalmazna bejelentkezési rendszert, az autók listázását, hirdetés feladási lehetőség, keresési lehetőség a meglévő hirdetések között, kedvencek menüt, ahová ideiglenesen tárolni tudja a felhasználó a kiszemelt kocsikat... még még 1-2 dolog max (tulaj hívása, sms, megosztás), de ez a fő feladata.


Meg tudnám csinálni, csak nem tudom mennyit kérhetek érte

2012. aug. 24. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!