Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen könyveket ajánlotok...

Milyen könyveket ajánlotok kezdő programozónak?

Figyelt kérdés
Üdvözletem ! Tudnátok nekem kezdő programozónak könyveket ajánlani ? Teljesen kezdő vagyok ! De tudom ,hogy ezt akarom csinálni ! Alkotni ! Aki otthon van az ilyen dologban az segítsen ! Köszönöm :) !

2012. szept. 1. 22:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Még lenne egy kérdésem...Szerintetek mivel kezdjem ? C++,python vagy pascal ?
2012. szept. 1. 22:08
 2/7 anonim ***** válasza:
C++-szal, én is azzal kezdtem, nagyon jó, és könnyű. Ja, és keresett is.
2012. szept. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 iostream ***** válasza:

Én a keresőt javaslom neked. Mind a gyakorikérdésekét (ugyanez a kérdés és rengeteg hasonló is fel lett már téve nem egyszer), mint általános keresőket (google, bing). Anélkül nem fogsz programozni.


Jah, és a C++-ra azt mondani, hogy könnyű, csak azt mutatja, hogy vagy nem értesz hozzá, vagy arcolni akarsz.

2012. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 24 órás könyvet ajánlom a többi nem kezdőnek való.

Mint pl. a Stroustup könyve sem.

2012. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 StarCry666 ***** válasza:
azt ajánlom hogy NE Visual Basicel kezdj... Hiába az a neve hogy BASIC nem azt jelenti hogy jó főleg eleinte.. Rossz szokásra tanít akárminél és aztán jöhet ezer kérdés... Én Pascalal kezdtem... Az nagyon könnyü de ha komolyabbat akarsz mint egy cmd alkalmazás akkor c++/java
2012. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ! Pythonal kezdtem ! Találtam egy ingyen letölthető könyvet ami az elvárásaimnak megfelel ! Érthető,tömör és csak a lényeg ! Kezdésnek ez kell úgy gondolom !
2012. szept. 3. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolod én is Pythont tanulom! :) Te már biztosan túl vagy rajta! :)
2015. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!