Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Linuxot (Ubuntu) használni...

Linuxot (Ubuntu) használni nehéz nem elavult, jobb rajta programozni mint wondowson és erős gép kell a programozáshoz?

Figyelt kérdés

Eclipse-t,GCC fordítót,blender-t,valami szintaxis kiemelős szövegszerkesztőt,PDF és egyéb könyvolvasó programokat,valami hangszerkesztő programot és egy rendszerkarbantartót és egy ingyenes vírusirtót használnék rajta.


Csóró vagyok ezért nem tudok venni jó gépet.Be szereztem pár könyvet ezeket akarnám tanulni rajta.hordozható számítógépre gondoltam.


2012. szept. 24. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
AZ Ubuntu, Xubuntu, Lubuntu, Kubuntu magja ugyanaz, a verziók is, a különbség csak annyi, hogy más ablakkezelőt használnak, sorrendben Gnome, XFCE, LXDE, KDE
2012. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!