Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol tölthetek le egy alap...

Hol tölthetek le egy alap neveldét?

Figyelt kérdés
(Egy olyan packot, amiben egy alap nevelde fájljai vannak.. Szeretnék hozzákezdeni, de hiába van tudásom, ha azt sem tudom hogy kellene elkezdeni. Ráadásul a gondolkodás sem segít, mivel ha megcsinálom, ahogy elképzelem, nem működik semmi. Elég lenne néhány kisebb mellékscript is akár, csak valami legyen.)

2012. okt. 14. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még sincs meg a tudásod hozzá nem?

Egy neveldét megírni barmi könnyű alapvetően, szóval gondolkozz még kicsit tovább.


Vagy kezd a könnyebb részével, írd meg a regisztrációt és a belépést, majd így tovább.

2012. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ejbenjaro ***** válasza:

"de hiába van tudásom, ha azt sem tudom hogy kellene elkezdeni"


Ne vedd zokon, de milyen tudásról beszélsz ha még elkezdeni sem tudod? Gondolod majd pár script segít? Azoknak a működését is meg kell érteni, hogy fel tudd használni őket.

Szóval itt pont, hogy a gondolkodás segítene a leginkább. Szépen kitalálod, hogy mit is akarsz, történet, nevelendő egyedek, szabályok, stb. Aztán megtervezed hozzá adatbázist. Meghatározod, hogy miképpen működjön a dolog és algoritmizálod. Elkészíted a grafikus elemeket stb...

2012. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vaszily katalin válasza:
hiába tudod elméletileg valamit ha gyakorlat nics hozá.
2012. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel nincs semmi gyakorlatom szinte ilyenbe, ezért szeretnék látni egy alap munkát, hogy hogyan kellene csinálni, ezért írtam ezt ki, nem azért hogy valakik elmondják, amit én is tudok. Tehát ha valakinek van ilyen példaanyaga "" akkor kérem hogy jelezzen.
2012. okt. 16. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!. Nos én ilyen alappal tudok szolgálni:


Linket elküldtem privátban neked!

Ebben csak annyi a baj hogy, php-Fusionra lett írva!


Írta: hyperkolyok

Web: [link]

CMS: [link]

CMS: Magyar nyelvet tartalmaz!


Üdv. Duku

2012. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi itt is, meg priviben is :)
2012. okt. 17. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Egy neveldét, csak úgy letölteni?

Én programozó vagyok, és ez a munka, olyan 240-270.000 Ft, kétlem, hogy valaki, csak úgy ingyen feltölteni

2012. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk egy nagyon alap kódot ennek a töredékéért is lehet, de egy jobb tényleg ennyi.


Kérdező köszi a privátot, de erre a kérdésedre: "Én úgy gondoltam ki, hogy minden regisztrált felhasználó kap egy saját PHPt a nevére, ez így jó?"


Egyértelműen NEM a válasz.

Előbb tanulj több php-t, mert amit tudásnak nevezel úgy tűnik nagyon kevés.

(És kicsit nézz utána minként lehet GET-eket kezelni mondjuk, meg hogy az mi is.)

2012. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!