Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java nyelv tanulásához ez a...

Java nyelv tanulásához ez a könyv megfelel?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy esetleg tudtok javasolni egy frissebb és jobb könyvet, ami felöleli legalább ezeket a témákat?


2012. nov. 19. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó könyv, elég sok dolgot fogsz belőle tanulni!

DE remélem elolvastad az ajánlót is hozzá!


"A könyv elsősorban a számítástechnika és informatika területén dolgozó szakemberek, valamint a felsőfokú tanulmányaik keretében ezekkel a témakörökkel foglalkozó egyetemi és főiskolai hallgatók munkáját szeretné megkönnyíteni"

...

"Feltételez bizonyos mennyiségű informatikai előismereteket olvasóitól: így legalább egy másik programozási nyelv ismeretét, valamint azt is, hogy ténylegesen írt is már programokat valamilyen más programozási nyelven"

2012. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok, c,c++ területén van tapasztalatom és a javára csak sokára kerülne sor, engem pedig érdekel a téma.


Viszont nem számít elavultnak még? Mert a java 5.0 ha jól tudom 2004-ben jelent meg. Bár ismétlem javában nincs tapasztalatom, ezért szeretnék egy minél jobb könyvet hozzá.

2012. nov. 19. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem, ami benne van most is használható még.

(Főként nem csak java van benne, hanem elég sok OOP elmélet ha jól emlékszem.)

2012. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

24 órás könyv az jó, de az a kezdőknek szól...

Nehéz választás...

2012. nov. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Angster Erzsébet - Objektumorientált tervezés és programozás - JAVA I. kötet


Angster Erzsébet - Objektumorientált tervezés és programozás - JAVA II. kötet


Én ebből tanulok.

2012. nov. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!