Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML+CSS-el lehet olyat...

HTML+CSS-el lehet olyat csinálni, hogy a menü is minden oldalon ugyanaz?

Figyelt kérdés
Tehát meg lehet csinálni, hogyha megváltoztatom a menüt, akkor minden aloldalra kihasson? Bocs a hülye kérdésért, de kb egy hetem van megtanulni weblapot programozni egy kisvállalkozás basic weboldalának megcsinálásához. Meg tudnám csinálni frontpagebe táblázatokkal meg framekkel, de afelett már nagyon eljárt az idő és nem akarom, hogy bénán nézzen ki.
2013. jan. 11. 00:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
iframet nem akarok...sztem js menüt fogok vagy megcsinálom minden oldalon egyesével. Az oldal méretéböl kifolyolag nem jelent problémát egyik megoldás sem, csak törekedtem volna a praktikusságra.
2013. jan. 11. 13:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszer JQuery-ben csináltam egy ilyen kis keretrendszert pont ilyen esetekre, ha kell megpróbálhatom előkotorni, bár már pár évvel ezelőtt volt, aktualizálni kellene.
2013. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg ez:

[link]

2013. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezért kár volt választ írjak úgy látom.
2013. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!