Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket szoktatok...

Milyen ételeket szoktatok karácsonykor készíteni? Nálunk már évek óta ugyanaz a menü, gondoltam idén újitok egy kicsit, remélem tudok tőletek ötleteket meríteni.

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nalunk is mindig ugyanaz, de en ezt soha nem tudom megunni, mert olyan finom, es mas, mint a tobbi nap!

Halaszle, rantott hal, francia salatat is szoktunk, es a rantott halhoz pedig krumpli pure.

Sutemenyek, es gesztenye pure

2008. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
rántott tonhal, és krumplisaláta (ilyen ecetes hagymás lében van) ez mindig állandó, meg persze a bejgli, aztán még éppen az amit megkívánunk
2008. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sok sok éve ugyan az a menü de nem lehet megunni!Halászlé,rántott hal,rántott máj,rántott csirke majonézes krumplivalsaláta,bejgli és hókifli
2008. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Marhahusleves,toltott kaposzta,franciasalata,sult kolbasz,bejgli,sosstangli.Nalunk,Erdelyben nem szokas halat kesziteni karacsonykor,ezert lehet furcsak tunik amiket felsoroltam.
2008. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezer évig rántott hal + majonézes krumpli. Aztán tavaly úgy döntöttem, hogy elég volt, és csináltam gesztenyével + májjal töltött egész bébipulykát. Ez nagyon fincsi volt, csak még bébikora ellenére is nagyon nagy volt, és kevesen vagyunk rá, még újévkor is azt ettük.

De ajánlom szeretettel!!

2008. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Nálunk a szentestén a menü: harcsapaprikás túróscsuszával.

Üdv.

2008. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
nálunk mindig más,de van egy amit imádok. baconsonkába tekert máj megsütve,krumplipürével.
2009. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!