Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha mindent jól csinálok akkor...

Ha mindent jól csinálok akkor miért nem működik nekem a képbetöltés sfml2. 0 ba?

Figyelt kérdés

Itt a kód:

[link]


Legyetek szívesek és segítsetek meg oldani a problémámat,hogy mitől lehet ez.

Már régóta fenn áll ez a probléma és tehetetlen vagyok, így nem fogok tudni gyakorolni.


2013. febr. 14. 22:39
 1/6 iostream ***** válasza:
Nyílván mert nem csinálsz mindent jól. Látatlanban elég nehéz megmondani, hogy mégis mit rontasz el, szóval segíthetnél, mi a tünet?
2013. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
Mivel nem benned van a hiba, nyilván elromlott a C++. Nincs mese, át kell állni basicre.
2013. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs tünete a problémának.

Lefordul 0 errors 0 warning.


El is indul a program majd amikor nem sikerül a képbetöltés akkor leáll mert úgy írtam meg a programot hogy ha sikertelen a kép betöltése akkor return 1.

2013. febr. 15. 19:34
 4/6 iostream ***** válasza:
Akkor a tünete a problémának, hogy nem sikerül a képbetöltés.
2013. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Így van és ezt a tünetet a kérdésem nyilvánvalóvá teszi.

Akkor tudtok segíteni valahogy.

2013. febr. 16. 00:07
 6/6 iostream ***** válasza:

Nem, nem teszi nyílvánvalóvá. Lehetett volna fordítási hiba, lehetett volna, hogy lefut a kód, sikeres betöltést mond, de valamiért mégsem jelenik meg a kép, lehetett volna futási idejű hiba (segfault pl), meg ezer egyéb dolog. Rohadtul nem voltál egyértelmű, és a kérdésed is arrogáns. Mondtam már ezerszer: vegyél vissza, mert alázat nélkül nem fogsz tanulni semmit.


"Miért pont én szívom meg mindig :("


Ez a cím is sokat elmond rólad, mintha azt gondolnád, hogy más programozók nem szopnak a nap 8 órájában a saját problémáikkal, csak veled csesz ki az a gonosz C++.


Amúgy nem tudok segíteni, nézd meg a loadimage doksiját, hogy miért jelezhet hibát, és hogy lehet kideríteni, mi a baja.

2013. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!