Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy olyan ember akinek nincs...

Egy olyan ember akinek nincs érettségije az, hogy juthat pénzhez egy ps3 ra készült játékkal felvidéken?

Figyelt kérdés

Járjam a városokat,falukat majd csengessek be majd mondjam,hogy jó napot nem kér egy eléggé élvezhető játékot 17 euróért ps3-ra?


Mennyi eredménnyel járnék ha ezt csinálnám?

És ha éppen kifogok egy rendőrt és visszaszól egy enyhén egresszív mély hangon "figyu öcsi azért adózol ugye?".


Csak egy kis plusz pénzt akarok belőle csinálni magamnak.


2013. máj. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a PS Store-ral és add el nekik a játékot, úgy hogy az eladások után kapj százalékot. Akkor biztos nem csak az a néhány szomszéd fog tudni róla, akit meglátogatsz, hanem bárki, aki használja a Store-t.
2013. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy,évi 600.000 ft után kell adózni.(Ha interneten árulsz dolgokat,és nem üzletileg.)

De ha nem üzletileg és több mint 600.000 forintot nyersz akkor is kell.

Ha üzletileg árulsz neten dolgokat akkor kell fizetni adót.


De szerintem 17 euróért nem!

2013. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem még ebay-re is felteheted, ott többen látják.
2013. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy van e érettségid vagy sem. Ha jó a játék akkor kapós lesz és el tudnád adni pl a PS store-nak vagy akárkinek/valakinek. Szóval ne házalni menj, hanem keress olyan céget akit érdekel és lát benne fantáziát.

De az is lehet h ebay is jó ötlet. Amúgy meg házalhatsz is, nincs konkrét recept erre, remélem sikerrel jársz.

Amúgy ha pénzt szeretnél a munkádból, akkor megérné tanulnod ezt.. Az érettségi nem nehéz, akár Mo-n is megszerezheted estin. Aztán azt tanulhatsz amit akarsz.

2013. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja most esett le hogy lehet hogy nem sokára Szlovákiában fogsz érettségizni, szóval mindegy.

Amúgy rendőr honnan tudná hogy te el akarsz adni valamit? Csak akkor tudja meg ha valaki jelenti.

2013. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!