Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kezdő C# fejlesztő körülbelül...

Kezdő C# fejlesztő körülbelül mennyit kérhet állásinterjún?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy az ország mely területén.


Debrecen környékén 90, budapesten 200.

2013. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy ilyen tudással, tapasztalatokkal...
2013. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kezdőként kezdő tudással :)
2013. máj. 11. 20:13
 4/17 anonim ***** válasza:
A kezdő tudás is eléggé széles skálán mozog: hol tanultad, milyen háttérismereteid vannak, milyen munkákat készítettél el önállóan, milyen egyéb programozási tapasztalatod van stb.
2013. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged? Mert az sem mindegy.
2013. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A végzettségem, OKJ-s és webfejlesztő. Csak annyira nem köt le a PHP - anyagilag - így hozzácsaptam egy C#-t magamtól és érdekelne, mennyivel jobbak az esélyeim munkát találni vele és pénzt. :)
2013. máj. 12. 09:16
 7/17 anonim ***** válasza:

Valami referenciamunkád van?

Illetve ha már webfejlesztő: ASP.NET, ASP.NET MVC, ezekkel, hogy állsz?

2013. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ASP.NET? Sehogy. Láttam már VS-ben kódot, ennyi. Pont azért váltottam C#-ra mert a PHP az olyan mindenkinek cucc, akkor legyen már egy MS dolog is mellé a zsebemben.

Nincs referenciamunkám, kb ezrével vannak a programok a neten mindenből, nincs egyedi ötletem :S

2013. máj. 12. 12:19
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor javaslom, hogy ismerkedj meg az ASP.NET-el, illetve annak a különböző project típusaival és lehetőségeivel. PHP-nál használtál valamilyen keretrendszert? Esetleg MVC felépítést?

A lényeg amúgy, hogy az ASP.NET a Microsoft webfejlesztési technológiája, ahol a szerver oldali kódot lehetőséged van C#-ban írni.

Egyébként így ennyi tudással túl magas fizetésre ne számíts, ha rám hallgatsz tanulsz még picit. Illetve referencia munkának nem fontos, hogy olyat csinálj, amit még soha senki, csak legyen egy kicsit összetettebb projected, amit szükség esetén tudsz mutogatni.

2013. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Most jöttem ki az iskolából... :) keretrendszer? MVC?
2013. máj. 12. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!