Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hozzáértők segítségét kérném!...

Hozzáértők segítségét kérném! Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam azon, hogy az SK17i telefonomra ráteszek egy custom Jelly Bean romot, vagy legalább egy 2.3.4-est. A célom az lenne, hogy minél följebb tudjam tornászni a teljesítményt. Tudom, nem olyan gyenge, hogy kelljen, de néha képes megakadni pár századmásodpercre. Ez pont elég ahhoz, hogy felidegesítsen. :D


Keresgéltem az interneten, de nem nagyon tudtam összerakni egy képbe a dolgokat. Egyébként a telefon Vodafone függő. Segítőkész válaszokat várok, nem olyat, hogy "vidd el szervizbe"! Privátban, vagy kommentben, mindegy!



2013. máj. 11. 15:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Amit kifelejtettem, pedig lényeg:

Odáig jutottam el, hogy a gyári (.ftf) rendszert rootolni tudtam, majd frissíteni a jogosultság megtartásával az újabb verzióra. Majd ezt átvittem 4.0-ra. (Jelenleg egyébként ismét a 2.3.4 van rajta.)

2013. máj. 11. 15:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Ehhez a megakad dologhoz szokj hozzá, még az S4 is csinál ilyet néha, nemhogy egy Mini Pro. A 2.3.4 az nem JB, de még a 4.0 sem az. A JB 4.1-nél kezdődik.


Ha hackelni akarsz, akkor olvass, olvass, olvass és tanulj, tanulj tanulj, mert még sok mindent nem tudsz és végül tényleg szervízbe kell vinned a telefont.


[link]

2013. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Jelly Bean romot, vagy LEGALÁBB egy 2.3.4"


A Galaxy S szériát inkább ne hozzuk szóba, majdnem minden appnál ott vannak, hogy nem megy rendesen, vagy el se indul. :)


Egyébként olvasok én egyfolytában, de valahogy nem értem. Nem is szeretem a témát igazán, de inkább szórakozok vele, mert annyira nem fontos, hogy fizessek érte. Annyira meg nem tudom elcseszni, hogy szerelőhöz vigyem! Ezért tettem fel a kérdést. Ha annyi tapasztalatom lenne, akkor nem kérdeztem volna semmit. :)


Szóval.. :D

Mivel Vodafone függő, a kernelcsere bajos. Leginkább ezen van a hangsúly, mert utána recoveryvel meg tudnám oldani a többit. tehát nem 0 tapasztalatom van, csak ez a kernel dolog fogott ki rajtam.


A linket viszont köszönöm, azt hiszem ezt az oldalt még nem láttam.

2013. máj. 11. 15:58
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, megvan a böki:


Azt írja, hogy gyárilag független telefonnal lehet csak végrehajtani a műveletet, az enyém ugyebár Vodás.

(Probléma 1)


Aztán más oldalakon olvastam, hogy a bootloadert kellene megnyitni. Ez 0 tapasztalat részemről, sose csináltam.

(probléma 2)


Ezután jönne a kernelcsere, amit flashtoollal meg tudnék ezek után csinálni, csak flashelni kell a firmwares mappából a kernelt.


Ez után Recoveryből telepíteni a .zip fájlt. Csak a két problémás dolog akadályoz. Ebben kellene segítség, erre legalább rájöttem. :D

2013. máj. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!