Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Skacok! Játékok utolsó pályáin...

Skacok! Játékok utolsó pályáin miért szól mindig depressziós, nagyon szomorú zene?

Figyelt kérdés
Ezt megfigyelni a játékoknál, hogy függetlenül attól, hogy van-e főellenség vagy nincs, nagyon keserves, szomorú zene szól. Kíváncsi volnék, ennek mi az oka.

2013. máj. 29. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
még jó hogy nem csaj játékok, hanem filmek végén is.
2013. máj. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert legalább annyi játéknál nincs így, mint amennyinél így van.
2013. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mert már "a fenébe, már nem tartogat újabb meglepetéseket ez a játék, ráadásul mire végigvittem még tökre meg is untam" :( :D:D:D:D Am én nemtom:D:D Szerintem én eddig csak vidám befejezésű játékokkal találkoztam, de nem biztos, hogy jól emlékszem, rég vittem már végig vmit:D
2013. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyilván mert neked az ilyen stílusú játékok jönnek be, ha mindegyiknél így van.

Csak mert én is elég sokat végigjátszottam már, de talán egy-kettő volt csak, ahol ugyanez lett volna a helyzet.

2013. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Ennek mi köze a programozáshoz?
2013. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:
78%

"Ennek mi köze..."


A játékokat is programozzák, nemde? A világfájdalmas zene olyasmi, mint más programokban az END utasítás.

Egyébként meg vélhetőleg a programozó lelkiállapotát fejezi ki, aki addigra már a pokol fenekére kívánja az egész projektet.

2013. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

"A játékokat is programozzák, nemde?"


Ja, végülis ennyi erővel MINDENT aminek BÁRMI köze van a programokhoz lehet a programozás témába írni ugye. Édesjóistenem...

2013. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért, a te válaszodnak meg mi köze a kérdéshez?
2013. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Smileyhead ***** válasza:
Általában azér, mert a végső kihívásokat nehezebb legyen teljesíteni. Én már megfigyentem a netes Super Mario Flash 2 custom pályáin, hogy ha egy nehéz pályát átállítok egy vicces zenére, könnyebben megy, mint az agresszív zenével. Úgy látszik, ilyenkor a zenéknek egyfajta pszichológiai/mentális hatása van... XD
2013. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez illik a játék történetéhez, én nemrég vittem végig az Ib-et és az egyszerűen akkora űrt hagyott bennem a végén, hogy aludni nem tudtam, na az szomorú volt. (ha nem viszed végig az egészet nem érted meg ). mert ha bele gondolsz a legtöbb történet alapú játék, egy film, és vannak vicces filmek, meg van olyan filmek amik szomorú véget érnek. Játékoknál is, én bármelyik Half-Life-al játszottam, nekem az felemelő érzés volt, hogy Igen Gordon Freeman Megint megcsinálta, de pedig azalatt több jó ember is oda veszett, a combine-ok ártatlanok ezreit mészárolták le. Teljesen tönkretették a földet, de ott a remény, hogy igen megcsinálhatjuk! most ez csak egy példa volt, de evidens hogy az ember szomorú ha véget ér valami, amit szeretett, és ugye a játékok nem úgy végződnek, hogy mindenki vidám meg rendben van, és elsötétül a kép, hanem ott bizony van esemény kibontakozás bevezetés katarzis konfliktus tetőpont minden ami az irodalmi regényekben is, és a zene csak rádob még egy lapáttal erre a témára.


"Mi köze a programozáshoz" annyit tennék hozzá, hogy annyi, hogy itt a játékok felépítéséről beszélünk, és mivel nincs felépítés rovat, ezért ez a légideillőbb cím

2013. júl. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!