Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha java programozó akarok...

Kriisszz kérdése:

Ha java programozó akarok lenni melyik iskolát ajánljatok?

Figyelt kérdés
Fizetős iskola is teljesen megfelel a lényeg hogy államilag elismert bizonyítványt adjon.

2013. júl. 2. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
bármelyik egyetemet
2013. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Java programozókat OKJ-s tanfolyamokon képeznek. Az Athéné Szki.-ban oktatnak ilyet pl.
2013. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, én inkább elsővel értek egyet, inkább egy egyetemre menj.

ELTE-n a C szakirányon elég sok java van, na meg persze kapsz mellé még használható tudást is.

2013. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetemet tudom ajánlani, ha államilag elismert bizonyítvány kell.


Ha meg szeretnél jó helyen jó pénzért dolgozni, akkor tökmindegy, csak érts hozzá - sok helyen nem az az érdekes, hogy hol végeztél, hanem hogy mit tudsz.

2013. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Debreceni Egyetem Informatikai karát ajánlom. Ott elég mélyen belementünk a Java-ba.
2013. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A java programozást magadtól is megtanulhatod. ha nem vagy rá képes, akkor felesleges egyetemre menned, ott már inkább az algoritmusok meg más elméleti dolgok és az azokhoz szükséges matek, amit érdemes tanulni.
2013. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is érdekel a java meg a c, de igazából jó lenne látni valakit munka közben, aki el is magyarázza mit miért tesz, mert nem vágom az angolt
2015. máj. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!