Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy jó informatikai szakközépi...

Egy jó informatikai szakközépiskolában megszerzett érettségivel és tisztességes programozói tudással mekkora az esély programozói állás szerzéséhez/betöltéséhez?

Figyelt kérdés
Nem cégvezetői, "elit" állsásokra gondolok, csak egyszerű, mezei programozói állásra, amiből lehet egy kis pénzhez jutni. Tapasztalatok?

2013. júl. 18. 02:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
iostream: Légyszives ismeretlenül ne ítélkezz felettem, mert gép mögül bárkinek lehet nagy a szája! És a tudásomról pedig főleg ne ítélkezz! Ugyanis nem egy-két évet lehúztam már programozóként! Szóval nem az az összeollózós kategória vagyok! És nem magamat szeretném fényezni, csupán megosztom a véleményemet!
2013. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utólsó vagyok és a kérdezőnek pedig: Tisztességes tudással van esély természetesen normálisabb helyeken!
2013. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Osztom az utólsó válaszoló véleményeit! Igenis van pár olyan "munkahely", vállalkozás ahol néha azt nézik hogy kinek milyen protekciója van és nem pedig tudása vagy szakmai előélete! Ismerek is olyan személyt akinek a szakmai felkészültsége őszintén szólva "elmaradott" volt, ennek ellenére mégis elfogyaszott 1-2 munkahelyet!


iostream:Valóban nem kellene ítélkezned mások felett, és főleg nem provokatívan, mert lehet hogy másnak fényévekkel nagyobb szakmai múltja és tapasztalata van!

A kérdező feltett egy kérést, és vár rá egy választ nem pedig provokatív megjegyzéseket! Annyiban igazad van hogy egy interjú még nem a világ vége, de ilyenről szó sem esett csak egy vélemény lett leírva!


Kérdező: Ha a "tisztességes" tudás szakmai szemmel is "tisztességes" akkor van esély főképp Bp.en!

Üdv,

Egy Senior

2013. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
28%

"1 (ami 100% a gyengébbek kedvéért, de ha ezt nem tudod, akkor inkább ne gondold, hogy tisztességes programozói tudásod van)."


Ha már programozásról van szó nem pedig százalékszámításról akkor szerintem pedig inkább 1 = logikai érték (boolean)... 1=true 0=false... De ha te boolean-t százalékokkal adsz meg akkor te tudsz valamit :DDDD

2013. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ha már programozásról van szó"

nem ilyen jellegű volt a kérdés hanem hogy mennyi az esèly

ilyenkor csak te gondolsz valamiert logikai èrtékre...

2013. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!