Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen egy nagy cegnel program...

Milyen egy nagy cegnel programozni? Gondolom nem 1 ember irja meg az egeszet, de akkor hogy vannak felosztva? Meselnetek a munkatokrol?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 05:35
 1/4 iostream ***** válasza:
100%

Hát ezt elég nehéz elmesélni teljesen tudatlan embereknek, és ráadásul minden cég más munkamódszert követ. De alapvetően minden probléma felbontható nagyjából független részproblémákra, és összefüggő problémákon is tud több ember dolgozni, csak többet kell beszélgetniük.


Amúgy próbáld ki, csinálj közösen valakikkel valamit, és könnyebben ráérzel.

2013. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az előttem szólóval. Én mondjuk webfejlesztő vagyok, de itt is ugyan az a helyzet. A problémákat lehet részproblémákra bontani, azok megoldását pedig objektumokkal megvalósítani. Ezt a későbbiekben összekapcsoljuk egy kész programmá, - természetesen csak a tesztek után, amit azért jegyeznék meg, mert így, ezzel a módszerrel sokkal könnyebb, és gyorsabb egy adott hibát lokalizálni, tehát javítani is.
2013. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy ma divatos módszer, talán rávilágít.


[link]

2013. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 iostream ***** válasza:
100%
Na, ez az, amiről nagyon sokat beszélnek, és nagyon kevesen csinálják ténylegesen.
2013. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!